PakPot – wyjątkowy, trójnożny stabilizator

Przedstawiamy wam wytrzymały i wodoodporny stabilizator czyli PakPod. Trójramienne urządzenie może posłużyć do stabilizacji takiego urządzenia jak smartfon, latarka czy kamera GoPro. Problemem obecnych stabilizatorów jest konieczność wybrania równego podłoża.

pakpod_1 pakpod_2
Tymczasem w PakPod warunek ten nie musi być spełniony. Specjalne „nóżki” dostępne w trzech odmianach ( safe stake, standard stake oraz quarter-20 stake) dostosowują się do każdego podłoża. Urządzenie te jest także odporne na chłód oraz wilgoć. Rozmiar nóg w PakPod możemy regulować w zakresie od 32 cm do 45 cm, przy czym sam stabilizator waży 440 gramów.

pakpod_3

pakpod_5

Steve Underwood, twórca Pakpod za pośrednictwem Kickstartera uzbierał wymaganą kwotę 27 000$. Do końca tej kampanii pozostało wciąż osiem dni. Gotowy produkt, jakim jest PakPod w wersji finalnej kosztować ma 99 $, a jego wysyłka rozpocznie się w marcu 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/steveunderwood/pakpod-tripod-with-ninja-feet-for-smartphone-gopro/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

pakpod_4