Na każdym kroku tradycyjne urządzenia wypierane są przez rozwiązania „smart”.  Potwierdzeniem tych słów jest PACE. Urządzenie stworzone przez niemiecką firmę z tradycyjnego samochodu zrobi smart samochód. Jedną z ciekawszych funkcji jest system, który w razie groźnego wypadku wezwie automatycznie pogotowie oraz policję.

pace_1

Inną ciekawą funkcją jest opcja FindMyCar. Zapomnieliście gdzie zaparkowaliście samochód? Z Pace to nie problem, wystarczy, że uruchomicie aplikację a wbudowany GPS poda dokładną lokalizację. Urządzenie te wyszukuje także najbliższą stację w przypadku gdy kończy się nam paliwo.

pace_2

A to nie koniec możliwości, Pace umożliwia także sprawdzenie średniego spalania, średniej prędkości z którą się poruszamy czy poinformuje nas o korkach. Zaletą Pace jest także to, że urządzenie pasuje do każdego samochodu, bez względu na markę czy model.

pace_3

Pomysł ten tak bardzo spodobał się użytkownikom Kickstartera, że nie tylko wsparli projekt wymaganą kwotą 50 000 euro (cel) ale dołożyli jeszcze kilka razy tyle. W efekcie czego zebrano 336 332 euro czyli ponad 1 milion 200 tysięcy złotych. Sam moduł od maja dostępny będzie w sprzedaży w cenie 119 euro.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/pacetelematics/pace-mach-dein-auto-zum-smartcar/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *