Oprogramowanie antywirusowe nie zawsze bywa skuteczne w starciu z hakerami. Nawet dobrze skonfigurowane zapory sieciowe mogą posiadać luki. Jednak zapomnijcie o skomplikowanych rozwiązaniach, oto CUJO. Cujo może wygląda niepozornie, ale zapewni wam bezpieczeństwo w domowej sieci.

cujo_1 cujo_4

Cały proces konfiguracji Cujo sprowadza się do podłączenia urządzenia do sieci za pomocą kabla ethernet. Cujo nie tylko ochroni nas przed wirusami, ale także na bieżąco monitoruje ruch sieciowy. Każde niestandardowe zachowanie (potencjalny atak) jest reportowane użytkownikowi. Bez znaczenia ile urządzeń jest podpiętych do sieci WiFi – wszystkie one będą ochraniane przez CUJO.

cujo_3

Twórcy aby wprowadzić swoje rozwiązanie na rynek potrzebowali zaledwie 30 tysięcy dolarów. W chwili obecnej (na pięć dni przed końcem) cel ten zrealizowano w 350 % (zebrano 105 tysięcy dolarów). Tylko do końca kampanii na indiegogo Cujo z darmową wysyłką kosztuje tylko 49 $ (ilość sztuk mocno ograniczona). Regularna cena Cujo to 105$.

[iframe width=”620″ height=”413″ src=”https://www.youtube.com/embed/ngPKIHPL2OU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

cujo_2

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *