Opal jest innowacyjną maszyną, mającą na celu tworzenie lodu o regularnym kształcie. Jest ona przeznaczona zarówno do użytku w domu jak i w restauracjach. Sporządzony przez urządzenie lód posiada 3 charakterystyczne cechy. Wyróżnia się miękką konsystencją niepodrażniającą ust, absorbuje smak napojów oraz schładza je w krótkim czasie. Co sprawia, że produkt amerykańskiej grupy FirstBuild bije rekordy popularności?

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/M-JBN0Gn9LM?rel=0&amp;showinfo=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz designerskiej budowie ze stali nierdzewnej, Opal wkomponuje się w każdą kuchnię. Po dotknięciu przycisku następuje proces zamrażania wody, a wyświetlacz nieprzerwanie powiadamia nas o stanie krzepnącej wody. Wystarczy 6 szklanek kranówki, aby w ciągu 3 godzin otrzymać półtora kilograma lodu. Jest on wytwarzany poprzez zdrapywanie lodowaciejącej wody wewnątrz aluminiowego cylindra. Nowo powstałe bryłki zbudowane są w 50% z powietrza, dlatego są miękkie i nadają się do żucia.

opal 2

Grono pomysłodawców w zaledwie 5 dni uzyskało środki potrzebne do rozpoczęcia masowej produkcji. Niestety wysyłka lodowego automatu przewidziana jest jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Mimo stosunkowo wysokiej ceny (379 dolarów) oraz wysoko postawionego celu finansowego, wystarczyło zaledwie 5 dni, aby zebrać ponad 650% kapitału podstawowego!

opal 3

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *