Do oferty sklepu Biedronka Home trafił odkurzacz pionowy marki Berlinger Haus. Będzie on dostępny tylko przez jakiś czas! Jaką ma specyfikację i czy warto brać go pod uwagę?

Markowy odkurzacz pionowy w Biedronce. Nigdzie indziej już go nie kupię
Fot. Magda Pilarczyk

Supermarkety oraz dyskonty są jednym z najczęściej wybieranych źródeł pozyskiwania sprzętu elektronicznego domowego użytku. Jednym z nich jest między innymi sklep Biedronka, w którym poza ofertą spożywczą znajdziemy urządzenia AGD ze średniej półki cenowej. W tym tygodniu na półeczki sklepu internetowego Biedronka Home trafił odkurzacz pionowy marki Berlinger Haus. Jest to nie lada gratka – taka okazja nie trafia się codziennie. Sprawdźmy więc jaką specyfikację posiada urządzenie.

Odkurzacz Berlinger Haus

Przedstawiciele sieci Biedronka Home podali, że w tym tygodniu w sklepie online pojawił się odkurzacz pionowy Berlinger Haus BH/9154 z linii Black Rose. W tym tygodniu urządzenie będzie można kupić w cenie 799 zł. Co jednak o odkurzaczu pionowym wiemy?

Berlinger Haus BH/9154 z linii Black Rose

Berlinger Haus BH/9154 z linii Black Rose

Na stronie internetowej sklepu online znajdziemy takie szczegółowe informacje:

Odkurzacz pionowy model BH/9154 z linii BLACK ROSE marki BERLINGER HAUS o mocy 140 W to bardzo wygodny w użytkowaniu odkurzacz bezprzewodowy. Używając go nie trzeba się schylać, a do tego bardzo łatwo go przechowywać, gdyż mieści się w małych schowkach. Zastosowany w odkurzaczu pojemnik na kurz pozwala na pomieszczenie 2,2 l kurzu. Pojemnik z zebranymi zabrudzeniami można łatwo i wygodnie opróżnić. Odkurzacz wyposażony jest w filtr HEPA, który można wyjąć i czyścić pod bieżącą wodą. Dodatkową zaletą odkurzacza jest stosunkowo niewielki pobór energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Pojemna bateria pozwoli na swobodne odkurzenie całego mieszkania (30min na niskiej mocy, 15min na dużej mocy). Po skończonym sprzątaniu wystarczy tylko podłączyć urządzenie do ładowania, by przygotować je do ponownego użycia. Za sprawą funkcji regulacji mocy ssania odkurzacz można idealnie dostosować do czyszczonego podłoża i stopnia jego zabrudzenia. Posiada w zestawie wymienne końcówki, do czyszczenia różnych powierzchni.

Akumulatorowy odkurzacz pionowy BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH/9154 zapewnia optymalną moc ssania i idealnie sprawdzi się przy domowych porządkach do odkurzania zarówno twardych paneli, tapicerowanych mebli czy puszystych dywanów.

Informacja szczegółowa dotycząca odkurzacza Berlinger Haus BH/9154 z linii Black Rose
 • Regulacja mocy ssania
 • Pojemnik na kurz 2,2 l
 • Filtr HEPA
 • W zestawie: korpus z silnikiem, pojemnik na kurz, rura metalowa, szczota (z wałkiem obrotowym), ssawka szczelinówka, rurka szczelinowa 2w1, okrągła szczotka, ładowarka z uchwytem do zawieszania
 • Materiał: plastik, metal
 • Kolor: czarny / złoty
 • Wymiary: 23 x 21 x 108 cm
 • Waga: 2.5 kg
 • Ilość elementów: osiem
 • Moc: 140 W
 • Pojemność baterii: 2200 mAh
 • Zasilanie: bateryjne
 • Napięcie: 22.2V (Li-ION)
 • Certyfikaty: EMC, LVD, RoHS, REACH

Cena w sklepie Biedronka Home: 799 zł przejdź do sklepu

Berlinger Haus – cena

Odkurzacz pionowy Berlinger Haus BH9154 z linii Black Rose w sklepie online Biedronka Home można kupić za 799 zł. Sprawdziłam, czy w innym miejscu dałoby się zdobyć urządzenie nieco taniej. Użyłam do tego porównywarki cen, na której znalazłam informację, że aktualnie brak konkurencyjnych ofert tego produktu. Co ciekawe, dowiedziałam się, że ostatnie sztuki sprzedały się za cenę 869 zł. Oznacza to, że limitowaną już wersję odkurzacza Berlinger Haus BH9154 możemy kupić w sklepie Biedronka Home 70 zł taniej niż wszędzie indziej do tej pory. Jest to więc spora okazja!

Czy mogę zwrócić zakupione rzeczy?

Warto zauważyć, że produkty zakupione w ramach wyprzedaży objęte są zasadami zwrotów artykułów przemysłowych. Oznacza to, że mamy możliwość zwrócić każdą rzecz, która okazała się wadliwa.