Nestling to koncept urządzenia, stworzonego z myślą o kobietach w ciąży. Pomysłodawcy projektu zapewniają, że urządzenie będzie pomagało w zmniejszeniu negatywnych objawów psychicznych, pozwoli także na lepsze zrozumienie całego okresu ciąży. Wszystko to ma przełożyć się na lepsze warunki do rozwoju noworodka, już od chwili poczęcia.

NestlingGadżet, analizując takie wskaźniki  jak ciśnienie krwi, jakość snu, poziom stresu, stan serca czy poziom aktywności, pozwala upewnić się kobietom, co do tego, czy ich stan zdrowia jest prawidłowy. Znaczna część obciążenia psychicznego wynika bowiem z, zupełnie niepotrzebnego, stanu niepewności.

NestlingNestling ma posiadać formę przystępnej bransoletki, która łudząco przypomina standardowy zegarek. Dzięki takiemu rozwiązaniu staje się on niezwykle wygodny, a korzystanie bezproblemowe. Ciekawą opcją jest także możliwość śledzenia rozwoju płodu. Wyniki są co prawda nieco intuicyjne, ale z wykorzystaniem specjalnej opaski zakładanej na brzuch, istnieje możliwość mierzenia pulsu dziecka, które jeszcze jest w łonie matki i na tym etapie zareagować wtedy gdy zaczną występować jakiekolwiek niepokojące sytuacje.

NestlingGadżet wszelkie zbierane dane będzie przesyłał na urządzenie mobilne co pozwoli na łatwą ich analizę. Pozostaje czekać, aż Nestling pojawi się w sprzedaży.

Nestling

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *