Poznajcie Nipper – najmniejszą ładowarkę do telefonów. Za pomysł odpowiada dwójka studentów z Wielkiej Brytanii. Trwający właśnie na kickstarterze projekt ma duże szanse powodzenia, gdyż po zaledwie trzech dniach udało się zebrać połowę zakładanej kwoty.

nipper_2nipper_1

Nipper to niewielka kostka o wymiarach 1.7 cm x 1.7 cm x 1.7 cm oraz wadze zaledwie 10 gramów. Jednak kiedy do tego zestawu dołożymy dwie baterie typu AA to otrzymamy awaryjny powerbank. Dodatkowo zastosowany w Nipperze skórzany pasek umożliwia łatwe przechowywanie np. razem z kluczami.

nipper_3

W chwili obecnej Nipper współpracuje z telefonami marek takich jak Samsung, HTC, LG, Nokia , Blackberry oraz czytnikiem Kindle. Twórcy mają jednak w planach dodanie obsługi firmy Apple . W zależności od telefonu godzinne podładowanie wystarczy na przedłużenie działania pracy o kilka godzin (rozmowa telefoniczna).

nipper_3nipper_5

Twórcy pomysłu czyli Doug oraz Chris aby sfinalizować swój projekt na Kickstarterze potrzebują 6000 funtów. W chwili obecnej łączna ilość wpłat wynosi 2,935 funtów. Podstawowa wersja Nippera kosztuje 15 funtów. Jednak jeśli chcecie własny nadruk na skórzanym pasku to musicie liczyć się z wydatkiem 75 funtów. Wysyłka zamówionych Nipperów rozpocznie się w kwietniu 2016.

nipper_4

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/nipper/the-nipper-the-worlds-smallest-phone-charger/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *