niedziela, 23 czerwca

Poznajcie Moov now – niezwykłą opaskę, która wspomoże was w treningu. Urządzenie te jest ulepszoną wersją Moov, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. W zależności od treningu, który wykonujemy Moov Now zakładamy albo na nadgarstku albo na kostce .


Urządzenie te synchronizuje się automatycznie z odpowiednią aplikacją dostępną na systemie Android oraz iOS. Moov Now nie tylko monitoruje postęp podczas ćwiczeń, ale także doradza jak uniknąć kontuzji.

Wsród dostępnych aktywności znajdziemy bieganie, jazdę na rowerze, spacerowanie, trening siłowy, pływanie czy boks . Opaska ta potrafi przeanalizować pracę naszego ciała podczas spania. W moov now zastosowano aż 9 osiowy sensor Omni Motion.

Urządzenie te jest odporne na wodę oraz kurz. Wbudowana w Moov Now bateria w teorii ma pozwolić na działanie przez pół roku. Opaska ta dostępna będzie w kolorze czerwonym, białym, czarnym oraz morskim. Moov Now kosztuje 59.99 $. Sprzedaż rozpocznie się już niebawem.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/Ws-N0ZH4Kio” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]