Poszukujesz oczyszczacza, który umożliwi Ci oddychanie zdrowym powietrzem? Znaleźliśmy taki, który spełni Twoje oczekiwania, w dodatku jest w atrakcyjnej cenie.

Fot. autor/Pexels

Alergie, pyły zawieszone, smog, patogeny – to wszystko znajduje się we wdychanym powietrzu. Jak tego uniknąć? Stosując oczyszczacze powietrza, które umożliwiają skuteczną filtrację, a nam zapewniają oddychanie czystym powietrzem. Jedno z takich urządzeń jest aktualnie do kupienia w atrakcyjnej cenie. Sklep Media Expert ma w swojej ofercie oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD/EU taniej o ponad 350 zł od ceny regularnej.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki oczyszczacz będzie dla Ciebie najlepszy, więcej ciekawych informacji znajdziesz w tym rankingu.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD/EU

Oczyszczacz powietrza marki Samsung dzięki wielostopniowej filtracji powietrza oczyszcza je – jak podaje producent – z 99,97% zanieczyszczeń. Wyposażony jest w filtr wstępny, węglowy i HEPA. Te trzy warstwy wkładów wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu mamy szansę oddychać zdrowym powietrzem. Dodatkowo pracę ich wspiera czujnik gazu, który dostosowuje pracę urządzenia do wykrytych zanieczyszczeń. Kolorowy wyświetlacz informuje nas barwą o jakości powietrza – od błękitnej, dobrej, do czerwonej, gorszej. Pracą oczyszczacza możemy sterować także za pomocą aplikacji SmartThings w telefonie.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Sterowanie smartfonem, Timer, Czujnik gazu, Tryb nocny, WiFi, Zabezpieczenie przed dziećmi
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 60 m2
  • Poziom hałasu: 50 dB
  • Wymiary: 78,3 x 36 x 29,3 cm
  • Tryb pracy: Auto, Nocny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1799,00 zł Cena: 1432,46 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.