Poznajcie Mstick – wielofunkcyjne oświetlenie LED o wielu zastosowaniach.  Urządzenie te możemy do woli konfigurować przy użyciu aplikacji oraz łączności Bluetooth. Mstick jest bardzo kompaktowy, z łatwością możemy go trzymać w ręce.

mstick_1
mstick_5

Mstick w teorii może towarzyszyć wam przez cały dzień. Już z rana intensywne miganie może pełnić funkcję budzika. Na śniadaniu Mstick przyda się jako minutnik. Wieczorem z kolei Mstick może posłużyć jako oświetlenie lub gadżet na imprezę.

mstick_3

Jak przekonują twórcy urządzenie te może być używane jako oświetlenie roweru lub nas samych np. podczas wieczornego biegania. I wreszcie ostatnia funkcja: możliwość wyświetlania napisu przez efektowne poruszanie mStickiem od lewej do prawej.

mstick_2

Mstick ponadto obsługuje smartwatche z systemem iOS (minimum iPhone 5) oraz Android (Galaxy S4 i podobne, z Bluetooth 4.1). Wbudowana bateria wymaga co jakiś czas naładowania (7 godzin intensywnego działania) przy użyciu złącza Micro USB.

mstick_4

Do końca kampanii na Kickstarterze pozostało 9 dni, jednak już w tej chwili zebrano zakładany cel 50 000 $ (85 531$ na tą chwilę). Jeśli się pośpieszycie to możecie kupić ostatnie 115 urządzeń w cenie 34$ . Regularna cena od kwietnia 2016 ma wynosić 79 $.

[iframe width=”480″ height=”360″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/molt/m-stick-one-source-multi-use-smart-led-light/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

mstick_6

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *