Livescribe Sky WiFi Smartpen

 

Livescrible to nowy produkt który pojawił się na rynku. Jest to „inteligentny” długopis. Dzięki wielu funkcjom produktu sprawnie sporządzimy wszelkie notatki.

Urządzenie posiada wbudowany dyktafon, dzięki któremu w każdej chwili możemy odtworzyć zapomnianą część wypowiedzi i spokojnie ją zapisać. Długopis zapamiętuje również to, co zostało nim zapisane. Ponadto, jeśli mamy program Evernote na swoim smartphonie lub komputerze, wszystkie nagrania oraz zapiski zostają na nie automatycznie wysłane w formie elektronicznej.

Smartpen może jednokrotnie wysłać 500MB  informacji. Dzięki temu wszystkie nasze notatki znajdują się w jednym urządzeniu i nie musimy się martwić o zagubione w stosie kartek informacje. Co więcej urządzenie może przechowywać dane nawet przez kilka lat – a to daje pewność, że nasze notatki nie przepadną bez śladu.

 

Produkt powinien przypaść do gustu zwłaszcza studentom – jednak przeciętnego studenta nie będzie raczej stać na wydatek rzędu 170$. Na dodatek produkt jest stale ulepszany, więc już niedługo może się pojawić kolejna, jeszcze ciekawsza wersja.

 

Cena produktu wynosi 170 USD (536 PLN)