LIMITS to, jak określają go producenci, rowerowy miernik mocy. Mimo, że samo określenie bardzo przypomina gadżet dla miłośników gwiezdnych wojen to jego działanie jest już jak najbardziej przyziemne. Mowa o niewielkim urządzeniu przykręcanym pomiędzy korbą a pedałem rowerowym, który będzie w stanie wskazać jaką mocą w nogach dysponuje cyklista.

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/gY1Is24HuJE?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Dzięki specjalnemu systemowi urządzenie gromadzi, a następnie wysyła informacje do urządzenia za pomocą sygnału zgodnego ze standardowym sprzętem dla sportowców (ANT+ kompatybilny chociażby z Garmin bądź niektórymi aplikacjami na smartfona). Mierzenie mocy jest dodatkowym, bardzo ważnym czynnikiem w ocenie jakości treningów, oprócz takich standardowych parametrów jak przejechana ilość kilometrów czy czas.

Limits

Urządzenie ma być wodoodporne w stopniu, który pozwoli na zanurzenie go metr pod wodę na pół godziny, oznacza to zatem, że podczas standardowej jazdy nic nie powinno mu zagrozić. W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze aby produkt mógł być regularnie sprzedawany. Cena gadżetu w przedsprzedaży, na portalu crowdfundingowym Indiegogo.com, wynosi 259$. Twórcy zebrali już 178 tysięcy dolarów podczas gdy wyznaczony cel zakładał osiągnięcie 100 tysięcy dolarów. Został on zatem spełniony z ogromną nawiązką.

LImits

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *