poniedziałek, 17 czerwca

Nie raz na Think-About prezentowaliśmy buty, które nie są zwyczajnymi butami. Opisywane niedawno ShiftWear sprawiały, że buty niemal żyły oferując efektowną animację . Były także Vibram Furoshiki czyli buty bez sznurówek. Dziś także przygotowaliśmy coś specjalnego, oto MoonWalker .

Buty te przypominające ciekawe adidasy mają dać wrażenie, że chodzimy po księżycu. Dodatkowo z boku ukryto ekran e-papierowy, który pozwala na dowolną konfiguracje przez aplikacje mobilną. Cała magia ukryta jest w podeszwie. W środku podeszwy zamontowano dwie warstwy magnesów.

 

Samo rozwiązanie jest w trakcie opatentowania przez twórców MoonWalker. Buty te dostępne są w każdym rozmiarze. Ich wygląd jest tak skonsturowany, by dobrze leżeć zarówno na damskiej i męskiej stopie. Oprócz rozmiaru możemy podczas kupna dostosować także kolorystykę.

Na tydzień przed końcem projekt ten na Indiegogo osiągnął ogromny sukces. Zakładany próg 20 000 $ został znacznie przekroczony. W chwili obecnej jest to 127 138 $ czyli pół miliona złotych. Para takich butów od sierpnia będzie w sprzedaży w cenie 278 $.