Jeśli i wy postanowiliście w tym roku schudnąć, a brakuje wam motywacji to mamy coś odpowiedniego bowiem firma Withings stworzyła GO. Urządzenie o prostym wyglądzie służy do monitorowania naszej aktywności. W odróżnieniu od popularnych smartbandów, Go w dyskretny sposób wyświetli nam informacje o tym ile procent założonego celu w chwili obecnej wykonaliśmy.

Naszym celem może być w danym dniu przejście paru kilometrów. Zaletą GO jest także energooszczędny ekran typu e-ink, który będzie działał nawet przez osiem miesięcy od naładowania. Oprócz biegania czy chodzenia GO umożliwia także śledzenie innych aktywności takich jak pływanie, jazda na rowerze, itp..

Dzięki specjalnemu mocowaniu GO możemy w łatwy sposób zamocować np. na pasku lub w kieszeni od spodni (mocowanie typu klip). Na koniec dnia wszystkie informacje w łatwy sposób możemy synchronizować z smartfonem (Android, iOS), by następnie pochwalić się znajomym ile kalorii dzisiaj spaliliśmy.

Co najlepsze Withings GO nie wymaga sfinansowania za pośrednictwem Indiegogo czy Kickstartera. Urządzenie te dostępne jest w przedsprzedaży w cenie 69,95 euro (~ 305 zł).