Rodzice z pewnością ucieszą się z tej informacji. Otóż w Lidlu na wyprzedaż trafiło urządzenie znanej marki, które każdy powinien mieć w domu w czasie ciągle trwających chorób i infekcji. Można liczyć na zniżkę wynoszącą 28%!

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl postanowili zadbać o problemy osób mierzących się na co dzień z infekcjami, astmą, alergiami lub ogólnie ujętymi chorobami układu oddechowego. Dlatego właśnie aktualnie na wyprzedaż trafił inhalator Medisana IN 500 z funkcją nebulizacji, który został przeceniony z 139 zł na 99,90 zł. Niestety, nie wiadomo do kiedy będzie trwała akcja promocyjna, dlatego warto się spieszyć z ewentualną decyzją zakupową. Wymieniony model docenią nie tylko osoby starsze, ale także rodzice najmłodszych dzieci. Ponadto koniecznie sprawdź, jaki dzisiaj jest produkt dnia w sklepie internetowym Lidl. Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule: Produkt dnia w Lidlu – tylko teraz możesz to kupić taniej.

Inhalator Medisana IN 500 z nebulizacją

Medisana IN 500 to inhalator, który umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie chorób układu oddechowego w przypadku infekcji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mierzących się z astmą, przewlekłym zapaleniem oskrzeli lub alergiami. Doskonale się sprawdza także dla dzieci, które przecież chorują co chwilę. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię nebulizacji, dzięki której leki lub sól fizjologiczna są rozpylane w postaci mgiełki, która bezpośrednio dociera do dróg oddechowych. W zestawie zajdziemy także specjalną maskę, dzięki której inhalacja jest łatwa i przyjemna nawet dla najmłodszych. Tylko teraz urządzenie jest dostępne do kupienia za 99,90 zł w sklepie internetowym Lidl – przejdź do oferty.

  • marka: medisana
  • model: IN 500
  • wąż: o długości 2 m
  • w zestawie:
    • maska
    • ustnik
    • końcówka do nosa

Cena: 139 zł 99,90 zł przejdź do sklepu