Majsterkowicze mogą już zacierać rączki, gdyż już niedługo do sklepów stacjonarnych Lidl trafi elektronarzędzie Parkside w bardzo dobrej cenie.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe wiertarka wiertarko wkrętarka

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl zdecydowali się na stanowczy krok. W następną sobotę 15 kwietnia do placówek stacjonarnych trafią rozmaite elektronarzędzia oraz akcesoria marki Parkside. Co ciekawe, tego dnia możemy liczyć na promocję, w ramach której akumulator lub zestaw z ładowarką będzie można kupić z 30% rabatem. Więcej o tej akcji przeczytasz w naszym artykule: Promocja na akumulatory w Lidlu! Tak, to się dzieje naprawdę.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa Parkside PSBSA 20-Li C3

Tym razem skupiamy się na jednym elektronarzędziu, które jest absolutnie podstawowym urządzeniem w każdym domu. Chodzi o wiertarko wkrętarkę udarową 3 w 1 Parkside PSBSA 20-Li C3, która jest bardzo przydatna i warto ją mieć. Jest ona narzędziem akumulatorowym, co oznacza, że należy brać pod uwagę kupno dedykowanej baterii oraz ładowarki. Wymieniony model to urządzenie 3 w 1, które pozwala na wykonywanie trzech czynności: wiercenie, wiercenie z udarem oraz przykręcanie. Dzięki temu jest to narzędzie wszechstronne, które można wykorzystać do różnych prac.

PARKSIDE®-Akumulatorowa-wiertarko-wkretarka-udarowa-3w1-20-V-PSBSA-20-Li-C3

Warto wiedzieć, że w zestawie nie znajduje się akumulator ani ładowarka, co oznacza, że trzeba je dokupić osobno. Jest to jednak korzystne rozwiązanie, ponieważ pozwala na zakup samego narzędzia w niższej cenie, a zakup akcesoriów można zrealizować w późniejszym czasie, kiedy będzie to potrzebne. Tutaj z pomocą przychodzi nam jednak akcja promocyjna, w ramach której w sobotę 15 kwietnia w sklepach stacjonarnych Lidl akumulator lub zestaw z ładowarką będzie można kupić ze zniżką 30%.

  • moment obrotowy: maks. 45 Nm
  • liczba obrotów: 1. bieg 0 – 440 / 2. bieg 0 – 1650 min-¹
  • liczba uderzeń: 26400 min-¹
  • poziomy momentu obrotowego: 20 + 1 poziom wiercenia i 1 poziom udaru
  • zakres mocowania uchwytu wiertarskiego: 1,5 – 13 mm
  • średnica wiercenia: maks. 35 mm w drewnie / 13 mm w stali i w murze

Cena: 179 zł przejdź do sklepu