Już niebawem sezon narciarski rozpocznie się na całego, wystarczy tylko poczekać jeszcze na śnieg. Jednak już teraz warto zaopatrzyć się w sprzęt. Jedną z ciekawych propozycji od Forcite Alphine jest specjalny kask z wbudowaną kamerą.

forcite_1

forcite_4

Od teraz miłośnicy zjazdów ekstremalnych mogą uwiecznić swoje trasy w jakości FullHD z 60 klatkami na sekundę. Wbudowana w kasku tym kamera posiada także stabilizację obrazu. Kask ten posiada także wbudowany system do komunikacji w odległości do 200 metrów.

forcite_2

Ciekawym patentem jest także system kolizji. W razie naszego upadku i dłuższego nie dawania oznaków życia zostanie wysłany sygnał GPS do służb ratowniczych.Wbudowana kamera potrafi także nagrywać w jakości 4K, ale z 30 klatkami na sekundę.

forcite_3

Z dostępnej w sieci specyfikacji możemy także wyczytać, że dostępne mają być dwie wersje kolorystyczne (pearl oraz mate), a także trzy rozmiary kasku (S-M, M-L oraz L-XL). Nagrany materiał zapisywany jest na zewnętrznej karcie microSD (nie dołączonej do zestawu).

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/140297415″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]

forcite_5

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *