iScream to innowacyjne urządzenie kuchenne, będące w stanie wytworzyć lody. Gadżet jest kompatybilny ze specjalną aplikacją na smartfona, która poinformuje o postępach, podczas przygotowywania smakołyku. Jest ona także zbiorem różnych przepisów i pomysłów na różnosmakowe lody.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1236181632/iscream-smart-double-flavour-ice-cream-maker/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Samo urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy, do jednej z dwóch komór, nalać przygotowaną wcześniej ciecz, taką jak zmiksowane owoce czy roztopiona czekolada i włączyć iScream. Wszelkie informacje, związane z przygotowaniem konkretnego smaku, będą dostępne w zbiorze przepisów. Dzięki obecności dwóch, niezależnych komór, użytkownik jest w stanie, jednocześnie, przygotować dwa różne smaki.

Iscream

Za pomocą smartfona, będzie istniała możliwość kontrolowania szybkości obracania łopatek. Dzięki temu, użytkownik będzie mógł wpływać na konsystencję i intensywność smaku lodów. iScream bez obaw może być myty w zmywarce.

Iscream

W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze aby móc uruchomić seryjną produkcję urządzenia. Wykorzystują do tego celu kampanię na Kickstarter.com. Cena urządzenia w przedsprzedaży rozpoczyna się od 169$.

Iscream

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *