poniedziałek, 27 maja

Naukowcy oraz dietetycy nieustannie sugerują, by w ciągu dnia spożywać 2 litry wody. Ponad 90 % osób zazwyczaj nie stosuje się do tej rady. Ale za sprawą Seed od Moikit Team to może się zmienić. Seed z pozoru przypomina zwykłą butelkę lub bidon, do przechowywania wody.


Jednak Seed jest smart butelką. Pijąc wodę z tego urządzenia będziemy wiedzieli dokładnie ile wody w danym dniu wypiliśmy. Co więcej Moikit Seed może pełnić także funkcję termosu na ciepłe napoje. Umieszczony w korku wyświetlacz wskaże nam, czy napój jest za gorący, czy nadaje się już do picia.

Seed dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych oraz trzech wersjach pojemnościowych: 350 ml, 420 ml oraz 500 ml. Wbudowana bateria o pojemności 2000 mAh sprawi, że ekran w Seed będzie działał nawet przez rok.

Dzięki dedykowanej aplikacji dzięki Seed możemy sprawdzić ile w danym dniu wypiliśmy wody, tym samym jaki % dziennego zapotrzebowania spełniliśmy. Choć jeszcze pozostało 6 dni na kampanii na Indiegogo to projekt ten zostanie sfinansowany. Zakładany cel 20 000 $ został przekroczony o 610 % (zebrano na tą chwilę 121 976 $). Pół litrowa wersja butelki Seed w sprzedaży pojawi się już w lutym 2016 w cenie 54$.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/J-sMCYe2Xm0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]