poniedziałek, 17 czerwca

Nowoczesne smartfony wyposażone w coraz to lepsze aparaty nie są w stanie zastąpić dobrej lustrzanki czy profesjonalnej kamery. Jednak dzięki IndieVice może się to zmienić. Specjalna obudowa zgodna z większością smartfonów (czy to Android, czy iOS) przemieni wasz telefon z profesjonalną kamerę.IndieVice łączy w sobie takie elementy jak soczewka, mikrofon czy dodatkowe oświetlenie LED. Twórcy przewidzieli także miejsce na drugi telefon, który będzie pełnił funkcję podglądu tego co filmujemy.

IndieVice przypadnie do gustu początkującym dziennikarzom, osobom uprawiającym sporty ekstremalne oraz miłośnikom filmowania. Co ważne w szerokim wachlażu akcesoriów do IndieVice znajdziemy także mocowanie dla kamery GoPro czy trzy różne soczewki (szerokokątna, z efektem rybiego oka, itp.).

Podstawowa wersja IndieVice bez akcesoriów kosztuje 115$, wersja Pro z dwoma soczewkami jest wydatkiem 220 $. Najlepiej wyposażona wersja z soczewkami, adapterem na GoPro czy adapterem DOF kosztuje 444 $.Niestety aby projekt ten został sfinalizowany twórcy potrzebują uzbierać 50 000$. Na osiem dni przed końcem uzbierano nieco 26 493 $. Ewentualna wysyłka IndieVice przewidziana jest na marzec 2016.

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/137791375?title=0&byline=0&portrait=0″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]