Hexcup – idealna gra barowa

W Stanach Zjednoczonych dużą popularnością cieszy się gra w kubki. W tej grze barowej chodzi o to by trafić piłeczką ping pongową do kubka przeciwnika. Wspominamy o tym nieprzypadkowo, bowiem na Kickstarterze pojawił się Hexcup.

hexcup_1 hexcup_2

W zestawie Hexcup dostajemy trzy specjalne piłeczki oraz 22 kubki. Sam wygląd kubka stylizowany jest na sześcian, natomiast ułożone kubki do gry przypominają plaster miodu. Co ważne dno kubka jest tak zaprojektowane, by zapewnić stabilność podczas gry.

hexcup_3

hexcup_4

Aby projekt ten został sfinansowany twórcy (William Heimsoth oraz Aaron Attebery) potrzebują dotacji łączną kwotą 50 000 $. W chwili obecnej, tj. na 30 dni przed końcem udało się im zgromadzić około 6 000 $. Hexcup w cenie 15 $ sprzedawany będzie w lipcu 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/485377984/hexcup-worlds-best-beer-pong-cup/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

hexcup_5

Entuzjastom beerponga polecamy również nasz artykuł o Clean Cup, czyli urządzeniu do czyszczenia piłeczek pingpongowych.