Herb&Fish czyli ciekawy dodatek do domu

Żyjąc intensywnie w mieście nieraz zapominamy o tym co naprawdę ważne, to jest o naturze. I w tym celu powstał Herb&Fish. Produkt ten jest połączeniem roślinki, którą hodujemy z niewielkim akwarium.

herb_1

W zestawie znajduje się także specjalna lampa, która oświetla Herb&Fish. Jednak produkt ten zawiera kilka smart rozwiązań. Z pomocą naszego telefonu możemy bezprzewodowo załączyć lub wyłączyć światło z lampy. W czasie rzeczywistym ta sama aplikacja poda nam aktualną temperaturę wody lub też uruchomi specjalny filtr powietrza do wody.

herb_4

herb_2

Lampka LED oferuje 4 różne poziomy jasności świecenia, które naturalnie – sami możemy ustawić bezprzewodowo. Ostatnią funkcją Herb&Fish są przyjazne alerty. Możemy ustawić przypomnienie o tym, że należy nakarmić rybkę lub kiedy trzeba wymienić wodę.

herb_3

Twórcy chwalą się tym, że Herb&Fish może być wykorzystany do hodowania na przykład bazylii, mięty, oregano lub rozmarynu . Na 20 dni przed końcem projekt ten na Kickstarterze zgromadził 10 000 nowozelandzkich dolarów. Do sfinalizowania projektu potrzeba jeszcze 35 000 $. W trakcie promocji Herb&Fish kosztuje 95 $ (amerykańskich), jednak regularna cena ustalona będzie na 110 $. Wysyłka Herb&Fish rozpocznie się w maju 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/430760794/herbandfish-connect-smartly-designed/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

herb_5