HearNotes – wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe

HearNotes to wysokiej jakości, douszne i całkowicie bezprzewodowe słuchawki Stereo Hi-Fi. Pomysł na powstanie gadżetu wynikał z faktu, iż według autorów, ludzie do tej pory mieli wybór taki, że słuchawki były albo wygodne (bezprzewodowe) albo odtwarzały dźwięk wysokiej jakości, ale liczyć trzeba  było się także z poplątaniem kabli. Od teraz ma się to zmienić.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/hearnotes/hearnotes-premium-wirefree-earbuds-the-universal-e/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Autorzy projektu są przekonani, że 18 miesięcy ciężkiej pracy pozwoliło na stworzenie słuchawek, które zapewniają brak straty jakości dźwięku przy przesyle danych. Efekt taki jest możliwy dzięki zastosowaniu technologi kleer. HearNotes odchodzi od kiepskiej jakości połączenia Buletooth.

Hearnotes

Użytkownik oprócz słuchawek dostanie także transmiter konieczny do przesyłu dźwięków (podłączany jest do jack 3,5 mm), który jest kompatybilny z ogromną większością sprzętów audio, a także bezprzewodową, indukcyjną ładowarkę pozwalającą na zasilenie całego zestawu.

HearNotes

Z racji, iż transmiter także posiada wewnętrzne zasilanie, można być pewnym, że nie będzie powodował dodatkowego obciążenia energetycznego dla innych urządzeń. Odległość, w których słuchawki mają zachowywać wysoką jakość wynosi aż 50 metrów. Same słuchawki zaś są niezwykle lekkie i jak zapewniają autorzy, wygodne w użytkowaniu.

HearNotes

W chwili obecnej pomysłodawcy są na etapie zbierania funduszy, które mają okazać się niezbędne aby gadżet mógł trafić do sprzedaży seryjnej. Kampania przeprowadzana jest na portalu Kickstarter.com. Cena jednego gadżetu rozpoczynała się od 239$.

Hearnotes