Przelewowy ekspres do kawy Dometic PerfectCoffee spełni Twoje oczekiwania. To urządzenie, które możesz ze sobą zabrać najdalszą nawet podróż.

Jeszcze może nieśmiało, ale jednak już, powoli zaczynamy myśleć o wakacjach. Przypominamy sobie nasz ostatni wyjazd kamperem, albo pobyt na jachcie. Wszystko było pięknie, prawda? Tylko zabrakło ekspresu do kawy? Wychodzimy z propozycją kupna ekspresu przelewowego, który wyposażony jest w specjalną podkładkę, którą można przymocować do blatu, dzięki czemu ekspres w czasie podróży nie przemieści się. Ekspres ten zasilany jest przez podłączenie do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V.

Aktualnie w sklepie internetowym Amazon można kupić przelewowy ekspres do kawy Dometic PerfectCoffee MC 052. Jest on do nabycia w promocyjnej cenie i można go kupić aż o 9% taniej.

Dometic PerfectCoffee MC 052

To ekspres dedykowany dla kawoszy, którzy uwielbiają jeździć przez świat. Ekspres przelewowy jest tak skonstruowany, by w czasie podróży nie uronił ani kropli. Umożliwia to podstawka, którą można przymontować do blatu lub ściany, dzięki której ekspres nie przemieści się, natomiast szklany dzbanek posiada dodatkowy uchwyt mocujący. Dzbanek na kawę ma pojemność 625 ml. Wyposażony jest w wielorazowy filtr wykonany z cienkiej plastikowej siateczki.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: filtr wielokrotnego użytku
  • Wymiary: 15,5 x 24 x 27 cm
  • Waga produktu 1,1 kg
  • Moc: 800 W
  • Napięcie: 12 V

Cena: 242,72 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.