Flasher to niewielki gadżet, który ma pomóc fanom iPhone’ów w robieniu zdjęć i filmów w lepszej jakości. Mowa o niewielkiej, przenośnej lampie LED, która bez problemu zmieści się w kieszeni. Gadżet zostanie z pewnością doceniony przez ludzi, którzy wykorzystują smartfon do uwieczniania chwil, każda z nich z pewnością ma już na swoim koncie nie jedno zmarnowane, cudowne ujęcie, tylko dlatego, że oświetlenie było nieodpowiednie.

Flasher

Producenci zauważają, że Flasher, oprócz bardzo dobrej jakościowo lampy, wyróżnia się także ceną. W przedsprzedaży ma być o 40% tańszy od standardowych, podobnych produktów dostępnych na rynku.

Flasher

Lampa posiada wbudowane akumulatory, które można w każdej chwili naładować, dzięki temu iPhone, który i tak nie ma zbyt dobrej opinii o żywotności baterii, nie będzie dodatkowo obciążany. Montowanie jest również banalnie proste, wystarczy włożyć końcówkę w gniazdo słuchawek.

Flasher

Producenci zauważają, że stałe światło jest lepsze od lamp błyskowych, chociażby dlatego, że mniej osób będzie miało zamknięte oczy, dodatkowo Flasher może być używany jako zwykła latarka. Cena gadżetu w przedsprzedaży rozpoczyna się od 15$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *