Pomysły, które rozwijają kreatywność są zawsze w cenie. Potwierdzeniem tych słów jest nietypowy instrument muzyczny o nazwie Dualo. Kampania stworzona na Kickstarterze zakończyła się olbrzymim sukcesem. Zebrano 217 941 euro przy zakładanym celu 50 000 euro (przekroczenie progu o 436 %).

dualo_3 dualo_1

Podobnie jak było to w przypadku Minim czy Pulse* urządzenie te umożliwia zabawę muzyką na wiele sposobów. Zaletą jest także niewielki rozmiar, który ułatwia przechowywanie Dualo. W urządzeniu tym zaimplementowano pokaźną ilość instrumentów wliczając w to perkusje, gitarę ,pianino itp. Wbudowana bateria pozwoli na 8 godzinną rozrywkę z Dualo.

dualo_4

dualo_2

Dzięki wyjściu audio oraz bluetooth możemy podłączyć dodatkowe słuchawki lub głośnik. Dualo przy tym obsługuje większość programów muzycznych. Urządzenie te waży tylko 550 gram oraz dostępne jest w wielu kolorach. Niestety na ziemię może sprowadzić cena 499 euro bo tyle należy zapłacić za Dualo. Sprzedaż rozpocznie się w grudniu 2016.

dualo_5

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/63006320/dualo-the-new-musical-instrument-for-all/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *