Sprawdzanie godziny na telefonie gdy panuje ciemność w pokoju do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy. Jednak ktoś wreszcie stworzył rozwiązanie, a brzmi ono: DreamMe. W skład tego konceptu wchodzi dedykowana aplikacja oraz nakładka na smartfon \ tablet.

dreamme_1

dreamme_4

W zależności od naszych preferencji DreamMe może wyświetlać na ścianie informację o godzinie, pogodzie lub tekst, który sami ustawimy. Dla osób, które mają problem z zaśnięciem twórcy przewidzieli także możliwość zliczania wirtualnych owiec. Urządzenie te dostępne jest w wersji czarnej oraz białej z zielonym lub pomarańczowym pierścieniem.

dreamme_3

dreamme_5

Wspomniana wcześniej aplikacja dostępna jest zarówno na Androidzie jak i na iOS. Co ciekawe DreamMe posiada także funkcję budzika. Urządzenie te pojawiło się niedawno na Kickstarterze. Niemiecka firma odpowiedzialna za DreamMe ustawiła sobie cel wpłat na 7 000 euro. W chwili obecnej (pozostało 27 dni do końca) wpłacono prawie 5 000 euro (bez 5 euro). Zaletą DreamMe jest także cena wynosząca zaledwie 16 euro. Wysyłka zamówionych urządzeń rozpocznie się już w grudniu 2015.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/675453850/dreamme-is-the-new-companion-for-your-smartphone-a/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

 

dreamme_2

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *