Zastanawiasz się nad kupnem oczyszczacza powietrza? Mamy dla Ciebie świetną ofertę cenową w nowoczesnym designerskim wydaniu

Biedronka home

Od wielu już lat posiadamy dużą świadomość czym jest smog lub zanieczyszczone powietrze np. dymem z papierosów. Wiemy jak groźne mogą być konsekwencje dla naszego zdrowia, spowodowane przebywaniem w takim otoczeniu. Ta wiedza sprawia, że poszukujemy urządzeń, które pomogą się nam pozbyć zanieczyszczeń z powietrza.

Urządzenie, które wychodzi na przeciw naszym potrzebom to oczyszczacz powietrza. Jego zadaniem jest filtrowanie powietrza i usuwanie z niego alergenów, cząsteczek kurzu, roztoczy, grzybów, pleśni czy brzydkich zapachów. Oczyszczacz powietrza działa jak odkurzacz. Zasysane powietrze, przechodzi przez szereg filtrów zamontowanych w urządzeniu, a następnie możemy się cieszyć czystym powietrzem. Bardzo często taki sprzęt ma funkcję jonizacji oraz nawilżania, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu jest po prostu zdrowe.

Oczyszczacz powietrza Breeva A5WB WiFi H13

W oczyszczaczu Breeva zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Powietrze oczyszczane jest pięciokrotnie w ciągu godziny i przepuszczane jest przez zespolony filtr trójwarstwowy: filtr wstępny, HEPA 13 i aktywny filtr węglowy, który usuwa z otoczenia do 99,99% bakterii i wirusów. Istnieje możliwość aktywowania funkcji jonizacji – sam filtr zbiera zanieczyszczenia i alergeny, a jonizator zabija wirusy i grzyby, dodatkowo zaś powietrze pachnie „jak po burzy”. W modelu zamontowana jest lampa UV-C, która sterylizuje powietrze oraz usuwa grzyby i drobnoustroje.

Urządzeniem możemy sterować mobilnie, poprzez telefon czy tablet z aplikacją TCL Smart. Dzięki temu możemy nie tylko włączyć i wyłączać urządzenie, ustawić tryb pracy, ale również monitorować parametry powietrza. W oczyszczaczu można dodatkowo ustawić bardzo cichy tryb nocny (26 dB).

Biedronka Home Oczyszczacz powietrza Breeva A5WB WiFi H13

Oczyszczasz powietrza Breeva przeznaczony jest dla alergików, dla osób z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych, dzieci oraz dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie.

Specyfikacja techniczna

  • powierzchnia: 34 m2 do 48 m2
  • czujniki: Laser Dust Sensor, VOC Sensor, wbudowany jonizator i lampa UV-C
  • materiał: plastik
  • wymiary: Ø270 x 600 mm
  • zestaw zawiera: oczyszczacz, filtr, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną
  • okres gwarancji: 2 lata

Cena: 1049,00 zł Przejdź do sklepu

One reply on “Doskonale oczyszczone powietrze w Twoim mieszkaniu? Tak, to jest możliwe”

  • […] do naszych mieszkań wraz z wietrzeniem pomieszczeń, wentylacją i przez uchylanie drzwi. Dzięki pracy oczyszczacza powietrze zostaje pozbawione nieprzyjemnych zapachów (dym papierosowy, opary) oraz pozostaje wolne […]

Comments are closed.