Siedzący tryb pracy negatywnie odbija się na naszym zdrowiu. Przeciwdziałać temu ma niezwykła smart poduszka o nazwie Darma Sit. Gadżet nie tylko przeciwdziała garbieniu się podczas siedzenia, ale także powie kiedy należy wstać. Darmę możemy zabrać wszędzie, nawet do biura gdyż całość jest bardzo dyskretna.


darma_sit_3 darma_sit_2

Urządzenie wyposażone w liczne sensory jest w stanie wychwycić krzywą postawę podczas siedzenia. Co ciekawe Darma potrafi również sprawdzić nasz poziom stresu czy rytm bicia serca. Wszystkie potrzebne informacje wyświetlane są na ekranie naszego smartfona lub tabletu. Aby dodatkowo zmotywować użytkownika wyznaczany jest dzienny cel.

darma_sit_1

darma_sit_4

Na koniec dnia jesteśmy oceniani (innym słowem: czy stosowaliśmy się do krótkich przerw lub czy nie garbiliśmy się zbytnio). Zbiórka na Indiegogo zakończyła się miesiąc temu. Twórcom udało zebrać łącznie 230 202 $ realizując tym samym zakładany próg w 564 procentach. Darma Sit sprzedawana jest od sierpnia 2016 w cenie 179 $.

darma_sit_6

darma_sit_5

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/aqORtasgsW0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *