Firma Samsung stworzyła nowe możliwości dla tych, którzy żyją szybko i intensywnie. Jeśli Ty też korzystasz z życia pełnymi garściami, to mamy coś dla Ciebie.

informacja prasowa Samsung
Fot. Informacja prasowa

W dzisiejszych czasach wszyscy poszukujemy sprytnych i tanich rozwiązań. Firma Samsung wyszła naprzeciw i daje zupełnie nowe możliwości. Stworzyła program Comfort Wahs, którego ideą jest możliwość wypożyczenia i przetestowania pralki Samsung z technologią EcoBubble. Do każdego programu przypisano inny model.

Wystarczy wybrać jedną z trzech opcji:

  • Flex Plan – jeśli pierzesz raz w tygodniu. Miesięczna opłata wynosi 99,00 zł. W cenie otrzymasz 28 kapsułek do prania Persil oraz zapas płynu Silan (1,45 l), dostawa co 90 dni.
  • Standard Plan – jeżeli robisz pranie 2 lub 3 razy w tygodniu, opłata miesięczna wynosi 129,00 zł. Otrzymujesz 28 kapsułek i płyn Silan (1,45 l), co 60 dni.
  • Family Plan – jeśli zamierzasz prać codziennie. Opłata miesięczna wynosi 159,00 zł. Otrzymujesz 41 kapsułek i płyn (1,45 l), dostawa co 30 dni.

Dostawa środków piorących odbywa się wprost pod drzwi mieszkania. Po złożeniu zamówienia online należy wnieść opłatę wstępną 199,00 zł. Już po kilku dniach (cztery dni robocze) serwis dostarcza pralkę do Twojego domu. Po roku masz możliwość wykupienia pralki za 399,00 zł.

Co zyskujemy?

Firma Samsung dostarcza pralkę i środki piorące, zgodnie z zamówieniem online lub odbiera ją od klienta. W przypadku usterki wymienia na nową. A my mamy możliwość przetestowania urządzenia lub bezproblemowego zwrotu, jeśli się wyprowadzamy albo wyjeżdżamy za granicę.