Couchlet to niewielki gadżet, który ma usprawnić pracę, nawet w sypialni. Uprzedzamy, że nie chodzi wcale o łóżkowe ekscesy, mimo, że łóżko i sofa jak najbardziej są związane z opisywanym konceptem.

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/-q8IfeSqwN4?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Mowa o niewielkim gadżecie, którego miejsce znajduje się w dziurze pomiędzy poduszkami sofy czy łóżka, w przypadku gdy nie posiada ono dużego, pojedynczego materaca. Cienki kształt sprawa, że umieszczenie gadżetu w odpowiednim miejscu nie będzie żadnym problemem.

Couchlet

Czym jednak właściwie jest Couchlet? To ładowarka do urządzeń mobilnych, a jeszcze lepszym określeniem będzie zapewne stwierdzenie „przedłużacz” przystosowany do opisanych powyżej miejsc. Podpina się go do standardowego gniazda, a dwumetrowy kabel pozwoli na umieszczeniu go na sofie. Gadżet daje dostęp do dwóch wejść USB.

Couchlet

Mimo, iż wydaje się, że prezentowany koncept jest banalny, to na portalu Indiegogo.com, wyznaczony na 30 tyś $ cel został osiągnięty ponad dwukrotnie. Cena pojedynczego urządzenia rozpoczynała się od 16$, ale w przypadku zakupu większej ilości drastycznie malała.

Couchlet

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *