Sprzęt do kompleksowych ćwiczeń siłowych może kosztować bardzo dużo pieniędzy. Pula wydatków wzrośnie, gdy dołoży się do tego wydatki na pogłębianie wiedzy, czy to z materiałów szkoleniowych czy z treningów z personalnym trenerem. Okazuje się, że utrzymanie estetycznej sylwetki może być znacznie tańsze i znacznie prostsze.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/coreculum/a-personal-workout-device-and-guide-in-one-core-ba/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Coreculum Ball bowiem, to urządzenie, które ma być kompleksowe. Mowa o piłce lekarskiej, będącej jednocześnie trenerem, który w czasie rzeczywistym podpowie, jak wykonać efektywny trening całego ciała, w mniej niż 30 minut.

Corceulum_Ball

Cały proces przygotowania do ćwiczenia jest niezwykle prosty. Piłka waży 3, 4 lub 5 kg. Kolejnym krokiem będzie wybranie części ciała, nad którymi osoba trenująca chce popracować, można rzecz jasna wybrać także trening całego ciała. Użytkownik dostaje do wyboru aż 16 ćwiczeń. Coreculum Ball podświetli ćwiczenie, które aktualnie należy wykonywać, ilość powtórzeń, zostanie wybrana automatycznie, tak aby trening był jak najbardziej efektywny.

Corceulum_Ball

Wszelkie ćwiczenia, które zostały przewidziane do wykorzystania z Coreculum Ball są w bardzo czytelny sposób rozrysowane. Nawet początkująca osoba nie będzie miała problemu ze zrozumieniem zarówno celu, jak i sposobu wykonywania, każdego z ćwiczeń.

Corceulum_Ball

W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze aby móc uruchomić produkcję gadżetu na większą skalę. Wykorzystują do tego celu kampanię na Kickstarter.com. Cena jednej piłki, w przedsprzedaży, niezależnie od wybranej wagi, rozpoczyna się od 35$. Cena detaliczna będzie wyższa o kolejne 20$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *