ChronosDock – stylowy gadżet dla właścicieli iWatch’y

ChronosDock od amerykańskiej firmy KickShark, to stylowa stacja ładująca dla zegarków firmy Apple. Pomysłodawcom produktu wydaje się wysoce niestosowne podłączanie tak cennego i eleganckiego urządzenia – jakim jest iWatch – do zwykłej ładowarki. Dlatego też, w celu nadania tej prostej czynności więcej fantazji i polotu, zaprojektowali designerski, acz praktyczny stojak.

[iframe src=”https://www.kickstarter.com/projects/kickshark/chronosdock-luxury-bedside-dock-for-apple-watch/widget/video.html” width=”100%” height=”450″]

ChronosDock produkowany jest ze stali nierdzewnej, poprzez odlew w formie woskowej. Dzięki niemałej wadze w stosunku do jego rozmiarów (prawie 0,4 kg), stojak pozostaje stabilny i odporny na wywrócenia. Ponadto składa się on z trzech części:

  • Ręcznie polerowanego stalowego korpusu, zakończonego w górnej jego części okręgiem;
  • sylikonowego pierścienia utrzymującego, w wyżej wymienionym okręgu, złącze ładowarki;
  • sylikonowej podstawki, chroniącej meble przez zarysowaniem.

ChronosDock_1

Dzięki tak prostemu rozwiązaniu, conocne ładowanie zegarka ogranicza się do jego zawieszenia na stylowym stojaku. W chwili obecnej uchwyt dostosowany jest do pierwszej generacji iWatch’y. W celu zapewnienia uniwersalności produktu, sylikonowy pierścień zaprojektowano jako część wymienialną, w wyniku czego będzie można go dostosować do każdego modelu zegarka. Ponadto twórcy, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzili możliwość zakupu ChronosDock w wersji pozłacanej 18-nasto karatowym złotem.ChronosDock_2

Osoby zainteresowane stojakiem ChronosDock mogą wesprzeć kampanię produktu na stronie kickstarter.com. W przypadku jej powodzenia, przy wpłacie minimalnej kwoty w wysokości $99, przedmiot trafi do domu darczyńcy.