Blender Braun – taniej niż w Media Markt nigdzie go nie kupisz

Ten multifunkcyjny model naszpikowany jest nowoczesnymi technologiami ułatwiającymi jego obsługę, a do tego pozbawiony został niebezpiecznego BPA. Aktualna oferta Media Markt na blender Braun jest najtańszą na rynku.

Blender wielu z nas kojarzy się jako sprzęt, bez którego ciężko się obejść, kiedy w domu mieszka małe dziecko. To z jego pomocą szybko uzyskujemy gładkie musy, sosy czy zupy. Jednak MQ9195XLI MultiQuick 9 zaskoczy cię. Z jego pomocą szybko przygotujesz produkty na obiad nawet wtedy, kiedy czekać cię będzie rodzinny zjazd. Warzywa w kostkę na zupę, sałatki, frytki, majonez, puree, soki i napoje, czy wyrobienie ciasta – to tylko niektóre możliwości tego wielofunkcyjnego urządzenia.

Zapoznaj się także z inną aktualnie trwającą promocją w Media Markt. Aż o 200 zł taniej kupisz ekspres DeLonghi.

Blender Braun MQ9195XLI MultiQuick 9

Blender Braun MQ9195XLI MultiQuick 9

Blender Braun MQ9195XLI MultiQuick 9 to wielofunkcyjne urządzenie służące nie tylko do blendowania. Dzięki mnogości dołączonych akcesoriów możliwości tego sprzętu zdają się być nieograniczone. Przystawki, tarcze i mieszadła pozwalającą mielić, kroić, siekać, ubijać czy wyrabiać. Model MQ9195XLI ma wysoką moc 1200 W, co pozwala miksować czy ścierać najtwardsze nawet kawałki warzyw czy owoców. Warto wiedzieć, że plastikowe pojemniki, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością pozbawione są BPA, znanego także jako bisfenol A, któremu udowodniono szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.

Urządzenie ma na wyposażeniu tarcze, które umożliwiają ścieranie warzyw na grubsze lub cieńsze wiórki, cięcie w słupki lub w plasterki. Dzięki temu łatwo i wygodnie przyszykujesz obiad, na przykład zetrzesz warzywa na sałatkę czy zrobisz frytki. Zaś z pozostałych resztek warzyw i owoców możesz podać na stół zdrowy wielowitaminowy sok. Dodatkowo, używając ostrza do kruszenia lodu można stworzyć chłodzące napoje, przynoszące ulgę w ciepłe dni.

Trzepaczka umożliwia ubicie piany z białek lub zrobienie śmietanowego kremu na ciasto. Z jego wyrobieniem także nie ma problemu. Wystarczy do malaksera o pojemności 2,0 l wsypać składniki, a już po chwili ciasto będzie wyrobione na jednolitą masę. Dodam, że wszystkie te akcesoria można myć w zmywarce, co znacznie ułatwia ich utrzymanie w czystości.

Technologia Advanced SmartSpeed w blenderze Braun MQ9195XLI umożliwia dobranie odpowiedniej prędkości obrotów do obrabianego produktu. Wystarczy z mniejszą lub większą siłą nacisnąć na przycisk uruchamiający, by łatwo sterować jego pracą. Można wybrać niski, średni lub wysoki tryb pracy. Chcąc zmienić naczynie do miksowania lub końcówkę użyj przycisku EasyClick Plus. System ten pozwala na łatwą wymianę aktualnie używanych przyborów. Specjalna budowa stopy blendera i użyta technologia SplashControl zapobiegają rozchlapywaniu miksowanych owoców na pulpę, zup czy sosów.

Jak kształtuje się cena za blender Braun na rynku?

Sprawdziłam, jak kształtuje się cena za blender Braun MQ9195XLI MultiQuick 9 na rynku. Obecnie sprzęt ten można kupić w najniższej cenie w sklepie Media Markt wydając kwotę 669 zł. Jego regularna cena wynosi 749 zł, tak więc decydując się teraz na jego zakup możesz oszczędzić aż 80 zł. Poniżej prezentuję wykres, który niech będzie potwierdzeniem moich słów.

wykres Ceneo Blender Braun MQ9195XLI MultiQuick 9

Przeczytaj również, o czekających innych promocjach w sklepie Media Markt. Taniej możesz nabyć pralkę Candy lub akumulatorowy pionowy odkurzacz marki Bosch.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.