Oczyszczacze powietrza znanych marek na wyprzedaży w Neonet – jaki model wybrać?

Kiedy o jakości powietrza za oknem przestrzegają nas synoptycy, grzejniki pracują pełną parą, a roztocza i alergeny tańczą wokół nas częściej myślimy o sprzęcie, który poprawi jakość naszego oddychania. Jakie zatem oczyszczacze powietrza są teraz w promocyjnej cenie w Neonet?

To czym oddychamy ma kluczowy wpływ na nasze zdrowie. Coraz częściej zdajemy sobie z tego sprawę, że zanieczyszczone powietrze ma bezpośrednie przełożenie na nasze samopoczucie i krzepkość. Zapewne niektórzy zmagają się także z alergią na pyłki czy roztocza. Oczyszczacz, może nie całkowicie, ale na pewno częściowo rozwiąże ten problem. Aktualnie na wyprzedaży znalazły się pośród innych sprzętów także oczyszczacze powietrza. Poniżej prezentuję kilka modeli, które można teraz kupić w obniżonej cenie w sklepie Neonet. Aby skorzystać z promocji należy podać kod WYPRZEDAZ i dokonać jego zakupu do środy 17 stycznia, bowiem do tego dnia trwa akcja nazwana totalną wyprzedażą.

Sprawdź także, jakie wybrać najlepsze oczyszczacze powietrza – ranking TOP 7.

Oczyszczacz powietrza HOOVER HHP50CA011

Oczyszczacz powietrza HOOVER HHP50CA011

Oczyszczacz powietrza HOOVER HHP50CA011 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 22 m2. Wyposażony został w filtr zmywalny filtr zewnętrzny, węglowy, pochłaniający zapachy oraz filtr HEPA 13. Zadaniem tego ostatniego jest likwidowanie z otoczenia drobnoustrojów, alergenów czy pyłów zawieszonych. Urządzeniem można sterować za pomocą przycisków na dotykowym panelu. Jest też wygodniejszy sposób zarządzania pracą oczyszczacza przez użycie aplikacji hOn, dzięki której będąc poza domem można monitorować stan powietrza w naszym domu.

Ciekawą opcją wprowadzoną do urządzenia jest możliwość aromaterapii – olejek wkrapla się do dyfuzora. O tym, czy powietrze jest wolne od zanieczyszczeń informuje nas kolorowy wyświetlacz, który świeci się na zielono, kiedy jest dobrze lub żółto, pomarańczowo albo zielono, kiedy jest nieco gorzej. Urządzenie pracuje w jednym z czterech trybów: Automatycznym, Nocnym, Turbo lub Alergii na pyłki. Właścicielem sprzętu można stać się wydając 1259 zł, co oznacza, że jego cena została obniżona o 120 zł względem kwoty regularnej.

Oczyszczacz powietrza AMICA APM 3011

Oczyszczacz powietrza AMICA APM 3011

Oczyszczacz powietrza AMICA APM 3011 także tworzy trójwarstwową ochronę, dzięki filtrowi wstępnemu, węglowemu i HEPA H13. Pracę tych filtrów wspiera czujnik jakości powietrza, który aktywuje urządzenie do pracy w wyższym trybie w momencie wychwycenia większej ilości zanieczyszczeń. Urządzenie przeznaczone jest do pokojów o powierzchni do 24 m2. Sterować pracą oczyszczacza Amica można wybierając na wyświetlaczu ustawienia, na przykład długość czasu, tryb pracy czy intensywność. Pracując Amica wytwarza hałas na poziomie 60 dB, co można porównać do głośności prowadzonej rozmowy.

To, co wyróżnia ten model to wbudowana funkcja jonizacji. Urządzenie dobrze sprawdzi się tam, gdzie w pomieszczeniu jest wiele pracujących urządzeń, na przykład komputer, TV czy inne elektrourządzenia. Emitują one jony dodatnie, które mogą wpływać na gorsze nasze samopoczucie. Zadaniem oczyszczacza APM 3011 jest generowanie jonów ujemnych, mających pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Odpowiada za to technologia IonEffect. Posiadaczem oczyszczacza AMICA APM 3011 można zostać wydając kwotę 556 zł.

Zachęcam do lektury tekstu: Po co nam filtry powietrza? Żyjmy pełnią życia i oddychajmy pełną piersią

Oczyszczacz powietrza TCL KJ255 WIFI BLACK H13

Oczyszczacz powietrza TCL KJ255 WIFI BLACK H13

Oczyszczacz powietrza TCL KJ255 WIFI BLACK H13 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 31m2. O czystość powietrza w naszym mieszkaniu dbać będą filtr wstępny, węglowy i HEPA 13 oraz dodatkowo czujnik PM2.5. Kolorowy wyświetlacz barwą informuje nas o czystości powietrza, przechodząc stopniowo od niebieskiego, przez zielony, żółty do czerwonego. Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza umożliwia kontrolowanie zawartości pyłów i daje nam szansę na zareagowanie, uruchamiając go w wyższym trybie pracy.

Na dotykowym panelu sterowania można wybrać tryb pracy: Automatyczny, Nocny lub Ręczny, ustawić czas, intensywność nawiewu albo użyć funkcji blokady rodzicielskiej. Oczyszczacz powietrza TCL KJ255 pracując wytwarza hałas na poziomie 30 dB. Urządzenie można nabyć za równowartość 496 zł.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.