Jazda na rowerze, majsterkowanie przy samochodzie, wspinaczka górska. Reperowanie, jazda samochodem, gra w piłkę – to tylko kilka rzeczy, których zazwyczaj ojcowie uczą swoje dzieci. W Polsce, tak jak w Nikaragui oraz Ugandzie, od 1965 roku Dzień Ojca jest obchodzony 23 czerwca. W związku z tym, prezentujemy propozycje ciekawych prezentów dla Ojców i Tatusiów z okazji ich nadchodzącego święta.

Schładzacz do piwa Chillsner

cena: 24,99£

dzień ojca1Czerwiec zaczął się upalnie, a po ciężkim dniu nic tak nie odpręża jak zimne piwo. Chillsner sprawi, że piwo będzie zimne do ostatniego łyka. Zestaw zawiera 2 schładzacze oraz 2 podstawki pod szklanki.

 

Kubek Pan Cudowny

cena: 7,95£

dzień ojca2Tacie trzeba przypominać zawsze (nie tylko w czerwcowe święto!), że jest wyjątkową osobą.

 

Otwieracz do piwa Cap Zappa

cena: 6,99£

dzień ojca4Jeśli chodzi o piwo, to mały, dobry otwieracz jest zawsze przydatny: w domu, na spontanicznej wycieczce czy kempingu.

 

Brelok do kluczy w kształcie zapięcia pasa

cena: 11,99£

dzień ojca5Gubienie kluczyków do samochodów, to raczej domena kobiet, ale ciekawy gadżet do samochodu powinien zachwycić każdego zmotoryzowanego Tatę.

 

Myszka Pixelowa

cena: 14,99£

dzień ojca6Tata-Informatyk powinien docenić kreatywną myszkę w stylu retro, a na pewno wzbudzi nią zainteresowanie niejednej osoby. Posiada wejście USB, jest kompatybilna z systemem Windows oraz iOS.

 

Krwisty fartuch

cena: 9.99£

dzień ojca9Sezon grillowy czas zacząć! Nie ma niczego bardziej męskiego niż ojciec przerzucający befsztyki, ubrudzony krwią. Dla Taty z poczuciem humoru i zapałem do gotowania.

P.S. Razem ze schładzaczem do piwa stworzy idealny grillowy komplet!

 

Kubek – obiektyw

cena: 14,99£

dzień ojca10Uwiecznianie wyjątkowych chwil nie musi się kojarzyć z wymuszonymi uśmiechami na zdjęciu, można je wspominać przy kawie i ciastkach z dobrego kubka w kształcie obiektywu. Dla Taty – Fotografa.

 

W razie szwanku pamięci polecamy idealny (a przede wszystkim szybki!) prezent dla każdego taty:

37549_22_500_Dzis-Dzien-Ojca-Drogi-Tato.

 

Wszystkim ojcom życzymy wszystkiego najlepszego!

Zaprezentowane gadżety pochodzą ze sklepu holycool.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *