B@jery [22] – SUCK UK w kuchni

Wielkanocne rewolucje z kuchni zapewne powoli znikają ze stołów, a zdobienie jajek przechodzi do historii 2014 roku. Na mazurki, barszcz i żurek trzeba będzie poczekać kolejne 365 dni, tak samo jak na Śmigusa Dyngusa. W najnowszych B@jerach prezentujemy kuchenne pomoce przydatne nie tylko w okresie świątecznym, ale przede wszystkim przy sprawianiu sobie codziennych małych przyjemności.

 

Mrożone groszki – przyrząd do lodu

cena: ok 50zł

b@jery21

Tradycyjne, sześcienne kostki do lodu odchodzą w zapomnienie, a ich miejsce zastępuje nowy kształt – kula. Silikonowy pojemnik na wodę ma zapobiegać przywieraniu kulek i z łatwością lokować świeży lód w szklance. Sferyczny pojemniczek tworzy lód, który rozmraża się o 80% wolniej niż tradycyjne kostki, co zapobiega rozwodnieniu drinków, a także nie odkształca się pod wpływem nacisku przy wydobywaniu kulek.

[slideshow_deploy id=’16284′]

 

Fartuch dla początkujących

cena: ok 75zł

fartuch dla zapominalskich

Nawet Magda Gessler czy Gordon Ramsay przechodzili przez trudne początki sztuki kulinarnej. Każdy kto potrzebuje pomocy podczas gotowania, powinien zainwestować w ciekawy fartuch oferowany na stronie SUCK UK. Kuchenne ubranko ma za zadanie nie tylko ochronić kucharzy przed tłustymi plamami, ale także pomóc w codziennych pracach, oferując małe podpowiedzi dotyczące np. przelicznika wag, temperatur, rozwinięcia skrótów i informacji o długości gotowania konkretnych wyrobów. Fartuch jest produkowany w dwóch wersjach: anglo- i francuskojęzycznej.

[slideshow_deploy id=’16288′]

 

Robot do orzechów

cena: 75-100zł

Robot do orzechów

O właściwościach zdrowotnych orzechów można napisać książkę. Najzdrowsze są orzechy włoskie, jednakże dla dzieci są one ciężko dostępne ze względu na twardą łupinę otaczającą jadalne wnętrze. Rozwiązaniem tego problemu jest Robot do orzechów, który łatwo i szybko pozbawia orzech łupiny i pozwala na dostarczenie do organizmu prawdziwej bomby witaminowo-minerałowej. Wystarczy tylko włożyć do brzucha robota orzech i „nakręcić” go.

Robot do orzechów

Foremki do ciasteczek Pac – Man

cena: ok. 60zł

Foremki Pac Man

Symbolem komputeryzacji lat 80 XX wieku jest gra zręcznościowa Pac Man. Mała żółta kulka miała za zadanie „zjeść” wszystkie kropeczki, a także uchronić się przed czterema duszkami – Pinky’m, Inky’m, Blinky’m oraz Clydem. Zwycięzcą zostawał ten, komu udało się zjeść wszystkie kulki. Gratką dla wszystkich fanów gry, a także niejadków, jest foremka do ciasteczek w kształcie bohaterów gry. Trzy duszki oraz tytułowy Pac Man, mogą zostać wypełnieni masą do ciasteczek, a następnie skonsumowani przez Pac-Maniaków. Opakowanie zawiera 4 kolorowe foremki wykonane z plastiku.

Foremki Pac Man

 

Zaparzacz do herbaty w kształcie rybki

cena: ok. 45zł

 

Zaparzacz rybka

Każdy kto marzy o spełnieniu życzeń przez złotą rybkę powinien nadstawić uszu. Prezentowana rybka nie jest złota, ale może spełnić życzenie o pysznej, gorącej herbacie, o idealnej mocy. Zaparzacz jest na małym łańcuszku, co zapobiega nasiąkaniu i kapaniu herbaty na stół.

Zaparzacz rybka