Biedronka – na półki trafiają elektroniczne gadżety. Nikt nie pytał, każdy potrzebował!

Sieć sklepów znacząco poszerzyła swoją ofertę przez blisko 3 dekady działalności. Już teraz, półki Biedronki zasilono kolejnym asortymentem, a mowa tu o elektronicznych gadżetach. Sprawdź, co warto kupić!

Większość z nas coraz częściej zagląda do sklepów Biedronka nie tylko po to, aby kupić produkty spożywcze, ale również artykuły przemysłowe. Uruchomienie oficjalnego sklepu internetowego (znanego pod nazwą Biedronka Home), okazało się być dużym sukcesem. Niemniej, w dalszym ciągu nie stronimy od stacjonarnych poszukiwań okazji. Możliwość obejrzenia produktu, a co najważniejsze, brak oczekiwań na wysyłkę ma wielu zwolenników. Myślę, że aktualna oferta Biedronka może ucieszyć zarówno fanów elektroniki, jak i gadżetów – niezależnie od wieku.

Biedronka: aktualna oferta, drobna elektronika

Sieć sklepów od dawna wprowadza cykliczne akcje promocyjne, a także nowy asortyment dostępny wyłącznie przez ograniczony czas. Umożliwia to dość duży przekrój produktów, ponieważ zawartość półek zmienia się niemal co kilka dni. Tym razem, postawiono na drobną elektronikę, a także gadżety kryjące się pod hasłem do szkoły i biura, a także nowy rok w ruchu. Wśród produktów znajdziemy marki takie jak FOREVER, Setty oraz Hykker – sprawdziłam, czym warto się zainteresować.

FOREVER głośnik

Jesteś melomanem? W twoim domu lub podczas wyjazdu nie powinno zabraknąć więc bezprzewodowego głośnika. Model od marki FOREVER posiada kolorowe podświetlenie LED, a moc urządzenia wynosi 20 Wat. Zasilanie jest możliwe poprzez port USB typu C, natomiast sparowanie głośnika jest możliwe poprzez Bluetooth.

Głośnik z podświetleniem LED RGB

Cena: 89,90 zł

Dostępność w sklepach do 24 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Setty klawiatura z myszką

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie przeklinał wszechobecnych przewodów zza biurka. Plątające się kable nie tylko ograniczają swobodę ruchów, ale również utrudniają zachowanie czystości i dopełnianie porządków. Na stacjonarnych półkach pojawił się bezprzewodowy, różowy zestaw od Setty. Działanie opiera się na łączności Wi-Fi, 2,4 GHz. Myszka oferuje rozdzielczość w zakresie 800, 1200 i 1600 DP, a klawiatura QWERTY składa się z 78 przycisków.

Klawiatura z myszką Setty

Cena: 79,90 zł

Dostępność w sklepach do 24 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

FOREVER opaska sportowa

Czy są tu osoby, które zamierzają dopełnić noworocznych postanowień w zakresie sportu? Wysiłek fizyczny może być wyzwaniem, ale efekty zdecydowanie to rekompensują. Zwłaszcza, gdy mamy dostęp do wielu danych w czasie rzeczywistym, na co pozwala opaska sportowa. Poza kontrolą parametrów, posłuży również jako zegarek.

Opaska sportowa FOREVER

Cena: 49,99 zł

Dostępność w sklepach do 20 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Pośród produktów znajdziemy również mniejszą wersję głośnika (o niższej mocy), stację ładującą wyposażoną w 5 portów USB i nie tylko. Ceny wahają się od 34,99 zł do 89,90 zł. Warto pamiętać, że oferta może różnić się w zależności od sklepu. Jeśli powyżej nie znalazłeś interesujących Cię gadżetów, nieco różniącą ofertę drobnej elektroniki znajdziesz obecnie również w Lidlu.

Dość często bywasz w sklepach Biedronka? Warto zapoznać się z benefitami, jakie oferuje aplikacja mobilna, a przy tym zaoszczędzić. Więcej, dowiesz się z wpisu: Aplikacja Biedronka – co oferuje? Instalacja, korzyści.

Może zainteresować Cię również: Biedronka zawyża ceny popularnych sprzętów? MPM iCoook MRK-18.