To wygodne i ekonomiczne rozwiązanie łączące w sobie cechy wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, szlifierki oraz narzędzia wielofunkcyjnego. Jeżeli polujesz na urządzenie 4 w 1 to teraz możesz je kupić taniej.

Każdy majsterkowicz, który zamiast własnego warsztatu do dyspozycji ma szafkę narzędziową w mieszkaniu wie, że dokupując kolejne urządzenia trzeba to zrobić sprytnie. Takim rozwiązaniem jest wielofunkcyjne narzędzie akumulatorowe Energizer 4 w 1. Narzędzie w łatwy sposób można łączyć z innymi głowicami szybko tworząc potrzebny sprzęt. Na promocję tę natknęłam się w sklepie Biedronka Home. Aktualnie urządzenie to można nabyć w promocyjnej cenie 699 zł taniej o 100 zł względem ceny regularnej. Cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ planując oddzielny zakup tych czterech urządzeń, trzeba by wydać kwotę co najmniej 1500 złotych.

Przeczytaj również o promocji w Biedronce, gdzie na półki trafiają elektroniczne gadżety. Sprawdź z nami szczegóły.

Wielofunkcyjne narzędzie akumulatorowe Energizer

Wielofunkcyjne narzędzie akumulatorowe Energizer

W sklepie online Biedronka Home można kupić wielofunkcyjne narzędzie 4 w 1 marki Energizer. Sprzęt jest w stanie zastąpić aż cztery oddzielne urządzenia: wiertarko-wkrętarkę, wyrzynarkę, szlifierkę oraz narzędzie wielofunkcyjne. Elektronarzędzie zamknięto w poręcznym pudełku BMC, w którym znalazło się także miejsce na ładowarkę, dwa akumulatory, głowicę pilarki, głowicę szlifierską, głowicę wiertarki oraz głowicę do narzędzi wielofunkcyjnych. Ponadto znajdują się tam niezbędne akcesoria, jak wiertła, bity czy materiały ścierne.

Wielofunkcyjne narzędzie akumulatorowe Energizer zasilane jest akumulatorem o mocy 20 V i o wydajności 2 Ah. Na uwagę zasługuje także ergonomiczny uchwyt elektronarzędzia, które jest pokryte gumowaną okładziną zapobiegającą ślizganiu się dłoni. Według producenta narzędzie wielofunkcyjne jest poręczne oraz ma kompaktową i lekką konstrukcję.

wielofunkcyjne-narzędzia-4w1-Biedronka-Home

Zalety narzędzia akumulatorowego 4 w 1

Narzędzie wielofunkcyjne spakowane jest w poręczną walizkę BMC, dzięki czemu bez problemu można całość transportować, a wszystkie przybory są pod ręką. Jednak najważniejsze jest to, że przez zamontowanie odpowiedniej przystawki to jedno urządzenie jest w stanie pełnić funkcję: wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, szlifierki i narzędzia wielofunkcyjnego. Do zestawu dołączone są niezbędne przybory, dzięki którym mamy możliwość cięcia, szlifowania, zdzierania starych powłok i wielu innych działań.

Zapoznaj się także z aktualną wyprzedażą w sklepie stacjonarnym Bieronka – superhity cenowe na narzędzia i akcesoria Niteo.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

One reply on “Tak tanio jeszcze nie było – to urządzenie 4 w 1 kupisz dzisiaj za grosze w zestawie”

Comments are closed.