niedziela, 14 lipca

Już jutro rozpocznie się w sklepach stacjonarnych Lidl wyprzedaż, w ramach której można będzie nabyć akcesoria do samochodu i warsztatu. Promocja obejmie także akumulatorowy klucz udarowy.

Posiadacze samochodów zacierają ręce i już wyobrażają sobie jak się uzbroją w odpowiednie narzędzia. Już jutro, we czwartek 11 stycznia rozpocznie się w placówkach stacjonarnych akcja wyprzedażowa. Promocja to zawsze dobra okazja, by kupić niezbędne sprzęty w korzystnej dla nas cenie. Można będzie kupić przybory, które są niezbędne do wykonania niektórych czynności przy samochodach.

Przydatne może okazać się sprzęty marki Ultimate Speed, wśród których wymienię urządzenie do rozruchu z powerbankiem czy pompę do wymiany oleju. Jednak, chcąc zdjąć koła, niewiele będzie można zdziałać bez akumulatorowego klucza udarowego marki Parkside. Ponadto dostępne będą akcesoria niezbędne do warsztatu, takie jak reflektor budowlany LED, zestawy kluczy lub uszczelek czy termowentylator ceramiczny.

Nowa gazetka – kupię sobie to i to! Oczywiście, o ile starczy mi rąk – znajdziesz tu jeszcze więcej informacji o czekających wyprzedażach w sklepach Lidl.

Akumulatorowy klucz udarowy 20 V Parkside

Akumulatorowy klucz udarowy 20 V marki Parkside to sprzęt chwalący się maksymalnym momentem obrotowym o wartości 400 Nm. Dodam, że istnieje możliwość wyboru jednego z pięciu ustawień, wybierając 100, 150, 200, 300 lub 400 Nm. Dzięki temu dobrze sprawdzi się podczas wymiany kół do odkręcania i zakręcania śrub mocujących. Warto wiedzieć, że urządzenie wyposażone jest w akumulator o wydajności 4 Ah, który do pełna ładuje się w zaledwie 60 minut. Ponadto zestaw zawiera ładowarkę, cztery klucze nasadowe oraz wygodną walizkę.

Akumulatorowy klucz udarowy od jutra będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Lidl w promocji i można będzie stać się jego posiadaczem wydając 299 zł. Oznacza to, że w kieszeni pozostanie nam 100 zł, bowiem jego cena regularna wynosi 399 zł.

Wkładki ochronne do wkrętaka udarowego

Wkładki ochronne do wkrętaka udarowego to trzy nasadki, które przeznaczone są do śrub w rozmiarze 17, 19 i 21. Dla łatwiejszego rozpoznania oznaczone są kolorami. Akcesoria te spakowane są w pudełko. Nasadki kosztują 49,99 zł. Przeznaczone są one do pneumatycznego wkrętaka udarowego PDSS 310, który dostępny jest w sklepie online za 169 zł.

Termowentylator ceramiczny PKH 2000 B1

Termowentylator ceramiczny to sprzęt przeznaczony dla mechaników i właścicieli warsztatów, których miejscem pracy są garaże, hale czy pracownie. Z jego pomocą łatwiej będzie zadbać o komfort termiczny. Głównym zadaniem termowentylatora jest dogrzewanie pomieszczeń. Urządzenie może pracować pełną mocą 2000 W lub do wyboru mniejszą o wartości 1100 W. Ustawienia te wybiera się na pokrętle umieszczonym od góry. Ponadto może być wykorzystana jako dmuchawa do wentylowania powietrza. Nagrzewnica ma mocną metalową konstrukcję oraz stabilne nóżki.

Jeżeli zainteresował cię ten model zachęcam do przeczytania recenzji Ta nagrzewnica, to mój najlepszy zakup z Lidla w 2023. Nic jej nie przebije!. Termowentylator ceramiczny PKH 2000 B1 dostępny jest w regularnej cenie w sklepie internetowym Lidl za 119 zł. Od jutra, od czwartku 11 stycznia można także będzie kupić go w palcówkach stacjonarnych.

Sprawdź także jakie elektronarzędzia marki Parkside kupisz taniej na wyprzedaży w sklepach Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.