czwartek, 20 czerwca

Marzy ci się maszyna do szycia? Właśnie trwa promocja w sklepie internetowym Lidl, a jeden z modeli można kupić o 37 % taniej.

Szycie ręczne stało się męczące? W takim razie lepiej zainwestuj w maszynę do szycia, która sprowadzi robótki ręczne na zupełnie inny poziom. W ofercie sklepu Lidl znajdziemy szereg tego typu urządzeń – od modeli mechanicznych, po elektryczne. Zimowe Czyszczenie Magazynu to akcja trwająca w sklepie online Lidl od poniedziałku 8 stycznia do niedzieli 14 stycznia. Dostępna jest tam w promocyjnej cenie maszyna do szycia Classic II Carina. Jej wartość została obniżona aż o 37%. Poniżej przedstawiamy ich krótką specyfikację i podpowiadamy czym różnią się od innych zaprezentowanych modeli.

Zachęcam do zapoznania się z naszym rankingiem, w którym prezentowane są najlepsze maszyny do szycia różnych marek.

Maszyna do szycia Classic II Carina

Maszyna do szycia Classic II Carina ma wbudowane 23 programy ściegowe, a wybraną opcję ustawiamy przekręcając pokrętło. Wśród nich są takie, które umożliwiają obszywanie dziurek oraz ułatwiają szycie różnych tkanin, na przykład dżerseju lub streczu. Urządzenie ma możliwość ustawienia długości ściegu do 4 mm i jego szerokości do 4,6 mm. Ponadto maszyna Carina wyposażona jest w funkcje zwiększające komfort pracy. Są to automatyczny nawlekacz igły, naprężacz nici, możliwość szycia wstecznego lub szycia podwójną igłą czy regulacja nacisku stopki.

Ponadto wygodę tę zwiększa wbudowana lampa LED doświetlająca obszar roboczy oraz komora na akcesoria. Zmieszczą się w niej między innymi różne rodzaje stopek, szpulki czy zestaw igieł. Aktualnie maszyna Classic II Carina znalazła się na wyprzedaży. Jej posiadaczem można stać się wydając sumę o równowartości 499 zł. Dodam, że jej cena regularna wynosi 799 zł.

Maszyna do szycia Niki Veritas

Model Niki, tak samo jak powyższy, ma także 23 programy, dzięki czemu można na przykład dobrać odpowiedni rodzaj ściegu do obrębienia brzegów czy wszyć zamek błyskawiczny. Ponadto w czteroetapowy sposób można obszyć dziurki na guziki. Warto wiedzieć, że maszyna do szycia Niki poradzi sobie także z kilkoma warstwami materiałów, które trzeba razem przeszyć. Długość ściegu można regulować w zakresie od 0 do 4 mm, a jego szerokość od 0 do 5 mm. Wyróżnia się wysoką prędkością obrotów 750+/50.

Urządzenie marki Veritas ułatwia nawlekanie nitki, a wąskie ramię maszyny umożliwia obszywanie na przykład nogawek spodni lub wykonywanie innych precyzyjnych obszyć. Maszyna ta ma także chowaną komorę na drobne akcesoria. Model ten sprzedawany jest w cenie regularnej za 809 zł.

Maszyna do szycia Mod. ST 700 EASYmaxx

Maszyna do szycia Mod. ST 700 EASYmaxx ma moc 24 W i wyposażona jest w możliwość wyboru jednego z 50 ściegów. O tym jaki program wybraliśmy informuje nas ikona na wyświetlaczu LED. Urządzenie uruchamia się przez naciśnięcie pedału nożnego. Warto wiedzieć, że urządzenie pracuje z prędkością 700 obrotów na minutę.

Maszyna przeznaczona jest do szycia różnych tkanin, zarówno cienkich, jak i grubszych. Mod. ST 700 EASYmaxx wyposażona jest w przydatne funkcje, takie jak pomoc w nawlekaniu nici lub automatyczne zatrzymanie. Wewnątrz podstawy znajduje się komora na niezbędne akcesoria, na przykład igły, szpulki czy stopki. Model ten sprzedawany jest w cenie regularnej za kwotę 685,20 zł.

Lubisz wiedzieć, jakie są aktualne promocje na sprzęty do kuchni w Lidlu? Sprawdź, bo promocja sięga nawet 50%. Taką wyprzedaż to ja lubię!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.