czwartek, 20 czerwca

Przedsiębiorstwo, które dla Polaków jest znane od pokoleń, a to dzięki bogatej historii i dość różnorodnym kategoriom sprzętów. Jeden z nich, pojawił się w Carrefour i to taniej, niż u konkurencji. Mowa tu o… suszarce! Gwarantuję, że masz w domu choć jedno urządzenie sygnowane tym logo.

Suszenie włosów to wbrew pozorom wielka sztuka. Każdy, kto posiada dłuższe włosy – niezależnie od płci, doskonale zrozumie co mam na myśli. Istotnym jest więc postawienie na model, który sprosta niesfornym fryzurom, umożliwi kilka trybów pracy, a jednocześnie dość szybko pozwoli nam uporać się z suszeniem. W sieciach sklepu Carrefour znajdziemy kilka urządzeń do stylizacji naszej głowy. Wybór jednego może nie być łatwym zadaniem, jednak najlepszą opcją jest opieranie się na specyfikacji urządzenia. Mowa tu o mocy urządzenia, sile i prędkości nawiewu, regulacji temperatury, ale i nie tylko.

Jeśli posiadasz nieco ograniczony budżet lub najzwyczajniej w świecie – nie chcesz wydawać fortuny, jedna z ofert w Carrefour może być strzałem w dziesiątkę. Mimo, że sklep kojarzony jest głownie z artykułami spożywczymi, to w ich ofercie znajdziemy także szereg praktycznych akcesoriów i urządzeń. Jednym z nich jest suszarka do włosów marki Zelmer o mocy 1700 W.

Suszarka do włosów Zelmer ZHD8320

Suszarka do włosów marki Zelmer umożliwia wybór spośród 2 ustawień temperatury, a także 2 ustawień nawiewu. Dzięki składanej konstrukcji, nie ma obaw o przechowywanie, a nawet ewentualny transport podczas podróży. Jeśli suszysz włosy dość często, możliwe jest zawieszenie suszarki poprzez uchwyt. Długość przewodu, jak w przypadku większości urządzeń wynosi 1,7 m.

Cena: 89,99 złprzejdź do sklepu

W sklepie Carrefour znajdziesz również suszarkę sygnowaną logo REMINGTON, Philips oraz Esperanza. Jeśli powyższa propozycja nie do końca spełnia twoje oczekiwania, dobrym wyborem może być również suszarka Philips BHD340/10. Aktualnie, jest dostępna w cenie 69 zł, tak więc jest to dość konkurencyjna oferta.

Polujesz na okazje? Może zainteresować Cię również: Odkurzacz Bosch taniej, niż gdziekolwiek. Media Markt porównał oferty konkurencji i obniżył ceny!