Bezprzewodowy transmiter czyli Ether Electronics

Naszą uwagę na stronie Behance.net zwrócił projekt o nazwie Ether Electronics. Niewielkie urządzenie przypominające wtyczkę audio jest tak naprawdę transmiterem bluetooth. Dzięki Ether Electronics możemy sparować dowolne urządzenie z swoimi bezprzewodowymi słuchawkami. Dodatkowo wbudowana bateria pozwoli na 4-5 godzinną pracę.

ether_electronics_4
ether_electronics_1

Na uwagę zasługuje także ciekawe etui w którym przechowujemy Ether Electronics. Schowane w opakowaniu tym urządzenie możemy podładować przez złącze microUSB. W odróżnieniu od innych tego typu urządzeń, Ether Electronics ma gwarantować wysoką jakość przesyłu dźwięku.

ether_electronics_3

Opisywane rozwiązanie skierowane jest w stronę osób, które tworzą muzykę. Obecne miksery audio bowiem nie oferują możliwości podłączenia bezprzewodowych słuchawek. Ether Electronics rozwiązuje więc problem z kablem.

ether_electronics_2

Zaletą jest także to, że Ether Electronics istnieje nie tylko na papierze ale i w praktyce. Twórca tego projektu czyli Sean McConnell niebawem ruszy z zbiórką funduszy na portalu Indiegogo.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/MBKUfri3n2w” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]