Bezprzewodowy głośnik z wbudowaną pamięcią czyli Drifter

Zabierz swoją muzykę, zostaw swój telefon – takim hasłem reklamuje się firma Freedom Audio prezentując swój nowy zewnętrzny głośnik. Dritfer bo tak nazywa się ten produkt posiada kilka ciekawych patentów, niespotykanych u konkurencji. Jednym z nich jest własny system operacyjny, który zarządza Drifter’em. Gdyby tego było mało w środku urządzenia możemy nagrać ulubioną muzykę zajmującą do 16 GB.

drifter_1

Drifter pełni także rolę standardowego bezprzewodowego głośnika audio. Odsłuch muzyki możliwy jest przez łączność Bluetooth. Produkt marki Freedom Audio posiada także WiFi. I tu pewna ciekawostka. Korzystając z WiFi możemy pobrać na dysk Driftera naszą muzykę z usług takich jak Spotify czy Beasts (o ile posiadamy opcję premium w tych usługach).

drifter_3 drifter_2

Jedną z zalet jest także wodoodporna obudowa (IPX-7) Driftera przypominająca swoim wyglądem trapez. Sterowanie Drifterem możliwe jest przy użyciu bezprzewodowego ekranu. W pełni naładowana bateria pozwoli na 8 godzinny odsłuch muzyki. Drifter możemy kupić w przedsprzedaży za 199,95 $. Regularna cena obowiązująca od października będzie o 100 $ wyższa.

drifter_4