Bezprzewodowe słuchawki premium czyli Revols

Nie tak dawno opisywaliśmy wam ciekawe słuchawki bezprzewodowe, które dostosowują się do indywidualnego kształtu małżowiny usznej (Decibullz). Minusem tamtego rozwiązania była konieczność ręcznego modelowania słuchawki. Znacznie ciekawsze rozwiązanie przygotowali twórcy Revols.

revols_1

revols_4

Podobnie jak Decibullz, także i te bezprzewodowe słuchawki komunikują się z smartfonem przez technologię Bluetooth. Dopasowanie kształtu słuchawki odbywa się nie ręcznie, ale automatycznie. Cały proces zajmuje około 60 sekund.

revols_5

Dzięki temu nawet sportowcy podczas ćwiczeń nie muszą martwić się wypadnięciem słuchawki z ucha. Revols w większości wykonany jest z dobrej jakości plastiku oraz metalu. Dodatkowo masa dopasowująca się do ucha wypełniona jest żelem.

revols_3

Revols posiada wbudowaną baterię, która wystarcza na 14 godzin ciągłego słuchania muzyki lub rozmowy . Słuchawki te ładujemy przez USB.Miłym urozmaiceniem jest możliwość wyboru jednej z kilku nakładek w różnych kolorach (patrz zdjęcie niżej).

revols_6

Projekt ten na Kickstarterze osiągnął ogromny sukces. Na 18 dni przed końcem zakładany cel został przekroczony ponad o 1000 % (zebrano 1 113 058 $ z zakładanego celu 100 000$). Słuchawki te w cenie 300 $ będą sprzedawane od czerwca 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/revols/revols-premium-quick-custom-fit-wireless-earphones/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

 

revols_2