Beker – innowacyjny odtwarzacz mp3

Słuchanie muzyki w głównej mierze kojarzy nam się z głośnikami lub słuchawkami wkładanymi do lub na uszy. Tymczasem Beker to kompletnie inne rozwiązanie tego samego tematu. Zamiast niewielkich „pchiełek” muzyka przekazywana jest przez naszą czaszkę.

beker_1 beker_2

Będąc dokładnym Beker przekazuje drgania przez czaszkę do uszów, przez co słyszymy muzykę nawet będąc pod wodą. Co ważne urządzenie te jest wodoodporne . Beker to nie tylko słuchawki, ale także odtwarzacz mp3. Wbudowana pamięć (4 GB) pozwoli na zapisanie nawet 1000 piosenek, oraz odsłuch ich na jednym naładowaniu przez osiem godzin.

beker_3beker_4

Beker ładujemy przez dodatkowy kabel USB. Samo urządzenie ma długość 7,4 cm, szerokość 4,1 cm oraz grubość 1,8 cm. Całkowita waga tego urządzenia nie przekracza 34 gram. Beker w chwili obecnej zdobył na Indiegogo 63 337 $ z zakładanego celu 35 000$. Gotowe urządzenie trafi do klientów już w marcu w cenie 110 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/yUbdBCZVAe4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

beker_5