Rynek nawigacji rowerowych sukcesywnie się powiększa. Nie tak dawno prezentowaliśmy Haize, dzisiaj przedstawimy wam BeeLine. Pomysł na BeeLine narodził się w Wielkiej Brytanii, a autorami tego urządzenia są Mark Jenner i Tom Putnam.

beeline_1

beeline_2

W odróżnieniu od nawigacji samochodowych, ta nawigacja wskazuje kierunek oraz odległość do celu. Dzięki specjalnej aplikacji współpracującej z Google Maps sami możemy wybrać cel podróży. Zaletą BeeLine jest łatwy montaż na kierownicy rowerowej.

beeline_3

beeline_4

BeeLine jest przy tym bardzo poręczny, bowiem możemy użyć go jako breloczek do kluczy (patrz zdjęcie niżej). Co ważne BeeLine odporny jest na deszcz. Wbudowana bateria wystarczy na trzy miesiące pracy, przy założeniu, że każdego dnia używamy nawigacji przez godzinę. BeeLine jest w stanie wyświetlić nam także aktualną prędkość z którą się poruszamy, czy czas podróży.

beeline_5

 

beeline_6

Oprócz szarego mocowania do wyboru jest wersja biała, żółta oraz pomarańczowa.  Kampania ta na Kickstarterze na 27 godziny przed końcem zebrała 140 452 funtów, z zakładanego celu 60 000$. Nawigacja ta w cenie 64 euro trafi do klientów w sierpniu 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1411369083/beeline-smart-navigation-for-bicycles-made-simple/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

beeline_7

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *