Zlokalizuj psa lub kota dzięki Poof Bean

Coraz częściej projektanci tworzą rozwiązania z myślą o pupilach. Pamiętacie opaskę dla psa, która reaguje na emocje (Dogstar tailtalk)? Dzisiaj mamy Poof Bean – najmniejsze i bardzo lekkie urządzenie do namierzania naszego psa lub kota. Nadajnik ten przypominający tabletkę waży zaledwie 2,83 grama. Wbudowana bateria pozwala na pracę przez 60 dni.

poof_bean_1

poof_bean_4

Bean możemy przymocować do obroży na różne sposoby. Dostępnych jest także kilka wersji kolorystycznych takich jak czarna, czerwona, pomarańczowa, żółta, zielona czy morska. Oprócz geolokalizacji (SocialGPS) możemy prześledzić aktywność naszego czworonoga w ciągu całego dnia (czas aktywny i czas snu).

poof_bean_3

Poof Bean posiada dedykowaną aplikację na Androida oraz iOS. Firma Poof przygotowała nieco większą wersję tego nadajnika o nazwie Pea. Pea waży „aż” 7 gramów oferując przy tym baterię działającą przez pół roku.

poof_bean_2

Projekt ten na Indiegogo na 17 dni przed końcem został wsparty w 151% łączną kwotą  37 775 $. Tym samym Bean oraz Pea od lipca 2016 dostępne będą w sprzedaży w cenie 35 $ i 30 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/71FxEiZhzC4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .