Livescribe Sky WiFi Smartpen

Podziel się:

 

Livescrible to nowy produkt który pojawił się na rynku. Jest to „inteligentny” długopis. Dzięki wielu funkcjom produktu sprawnie sporządzimy wszelkie notatki.

Urządzenie posiada wbudowany dyktafon, dzięki któremu w każdej chwili możemy odtworzyć zapomnianą część wypowiedzi i spokojnie ją zapisać. Długopis zapamiętuje również to, co zostało nim zapisane. Ponadto, jeśli mamy program Evernote na swoim smartphonie lub komputerze, wszystkie nagrania oraz zapiski zostają na nie automatycznie wysłane w formie elektronicznej.

Smartpen może jednokrotnie wysłać 500MB  informacji. Dzięki temu wszystkie nasze notatki znajdują się w jednym urządzeniu i nie musimy się martwić o zagubione w stosie kartek informacje. Co więcej urządzenie może przechowywać dane nawet przez kilka lat – a to daje pewność, że nasze notatki nie przepadną bez śladu.

 

Produkt powinien przypaść do gustu zwłaszcza studentom – jednak przeciętnego studenta nie będzie raczej stać na wydatek rzędu 170$. Na dodatek produkt jest stale ulepszany, więc już niedługo może się pojawić kolejna, jeszcze ciekawsza wersja.

 

Cena produktu wynosi 170 USD (536 PLN)

źródło: http://www.livescribe.com

2 komentarze

  1. pATRYK pisze:

    Sprzedam taniutko takie cudo. Nowy. Nie otwierany nawet. gandixnl@gmail.com

Zostaw komentarz