LED Faucet Lights i LED Shower Head – świecąca woda

LED Faucet Lights

Większość łazienek, kuchni, kranów są do siebie zdecydowanie podobnych. Próby nadania im futurystycznego wyglądu często kończą się co najwyżej miernym efektem. Z bardzo ciekawym gadżetem który poniekąd może rozwiązać te kwestie przychodzi firma Hog Wild. LED Faucet Lights to niewielkie urządzenie które po nakręceniu na końcówkę kranu zaczyna świecić wraz z jego użyciem. Kolor światła (niebieski i czerwony) jest warunkowany temperaturą lecącej wody.LED faucet ight 1

Produkt posiada zamontowany czujnik temperatury i diody LED w dwóch kolorach. Instalacja jest prosta, wystarczy nakręcić go na kran. Jego wymiary są standardowe dla większości występujących w USA (2,25″ wysokość, 1,25″ średnica).

LED Faucet Lights

W zestawie z LED Faucet Lights nabywca dostanie baterie (+ baterie dodatkowe), instrukcję i 2 adaptery umożliwiające nakręcenie urządzenia. Cena została ustalona przez producenta na 19,99 $, jednak w chwili przygotowywania artykułu na amazon.com dostępna jest promocja, dzięki której produkt można nabyć za 3,1$.

LED Shower Head

LED Shower Head to swego rodzaju głowica prysznicowa z zamontowanymi wewnątrz 5 diodami LED. Świecą one w 7 różnych kolorach czego efektem jest romantyczny nastrój pod prysznicem i również, jak w poprzednim produkcie, poniekąd wrażenie kolorowej wody.

LED HEAD SHOWER

Producenci zapewniają, że urządzenie nie wymaga żadnych kabli ani akumulatorków a żywotność samych diod oceniają na minimum 3 lata. Produkt waży ok. 300 g, jest wykonany z ABSu  ma wymiary 8,5 „x 2,28” x 3,15 „. Cena urządzenia wynosi standardowo 15,99$, jednakże podobnie jak w przypadku poprzedniego przedmiotu obecna cena promocyjna na amazon.com to 8,40$.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .